страх ме е

  • 1 562
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 258
Здавейте мили мами!  Имам нужда от помощ  На 35 год  съм   и нямаме деца.  Досега  с мъжа ми градихме кариера  и дом  .Вече искаме  бебе  но мен ме е   страх  заради възраста .Дали не съм изпуснала   последния влак?

# 1
  • до канала
  • Мнения: 518
споко я каква си млада моята съседка другия месиц е на ин-витро а е на 48 год.УСПЕХ

# 2
  • Мнения: 176
desi0956 е права ! Ако всичко си ти е нормално и си здрава, тогава не се притеснявай!!!! Годините ти са си идеални за такива работи! Отпусни се и се наслаждавай на любимия и не мисли за това дали ще стане работата или няма. В противен случай си пречиш!!! Бъди сигурна, че всичко ще бъде наред.Успех ви желая. Стискам палци да стане по- бързо!  newsm10

# 3
  • Мнения: 1 425
Изобщо не си го изтървала влака мила.Моята зълва в момента е на 46г. и е бременна в 11г.с. по напълно нормален начин забременя.Така че ти имаш още многоооооо време. Peace

# 4
  • Мнения: 7 718
Няма страшно. Laughing

# 5
  • Мнения: 258
 Благодаря  ви за подкрепата  bouquet Стискайте палци!

# 6
  • Мнения: 7 718
Трябва да направиш амниоцентеза, но първо забременей.

# 7
  • Мнения: 999
Изобщо не е късно. не се тормози с това, а с по забавни и бебеправещи мисли.
Успех

# 8
  • Мнения: 5 313
Не дей мисли така.Имаш време действайте и дано скоро се похвалиш с положително тестче.

# 9
  • Мнения: 9 063
като начало направи си просто профилактичен гинекологичен преглед, да те погледнат на ехограф, може да си поискаш микробиология, а може и просто да започнете да опитвате. За улеснение, ако искаш да стане по-бързо, прочети тук из форума как се засича овулацията, за да уцелите точния момент. Но ако това ти се струва излишно затормозяване, просто си правете секс Simple Smile Успех и не се притеснявай Hug

# 10
  • Мнения: 2 005
Важното е да не го мислиш NaughtyЛюбете се ,за да ви е хубаво и на двама ви.Не превръщайте желанието за бебо във фикс идея,защото това беше моята грешка и тогава не се получаваше.Когато не очакваш,то тогава ще стане.В никакъв случай не ви е късно.От сърце ви желая УСПЕХ !  bouquet

# 11
  • Мнения: 390
Салем,споко!Аз съм на 36.Имам едно дете и искам още.Ама толково много го искам,че не ми пука "кво ще кажат комшиите".Страха е нормален,ЛЮБОВТА е важна! Wink
Желая ти успех!...Ама аз съм сигурна,че ще се справиш! Hug

# 12
  • Мнения: 268
salem изобщо не смятам, че възрастта ти би била пречка за забременяване, в никакъв случай! НО! мисля, че Stef много правилно те е посъветвала да си направиш обикновените гинекологични изследвания /микробиология, цитонамазка и т.н./ за твое собствено спокойствие. най-важното е да си здрава, а до "последния влак" имаш още мноооооооого години. Успех ти пожелавам, на теб и на всички момичета от форума  Hug

# 13
  • северно море
  • Мнения: 321
Zdravei i ot men.Az sam na 34 god. i v momenta chakam bebe,pri men daje se polychi dosta barzo za ima niama i 6 meseca.Taka che ne bi triabvalo da se pritesniavash.Yspex  bouquet

# 14
  • Мнения: 616
Аз съм на 34 навършени и както виждаш съм бременна в четвърти месец .Бебето ни стана на първия месец след като махнах спиралата така че важното е да го искаш и да не мислиш на колко години си.

Общи условия

Активация на акаунт