Имам два въпроса

  • 1 568
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Здравейте мили дами!
имам проблемите отдавна и какво ли не опитах SadОбръщам се с молба да ми помогнете

проблем 1

По време на бременоста,ми се появи невероятен пърхут съпроводен от страхотно омазняване на скалпа и страшен сърбел.опитах много неща и тъй като нищо не помогна,реших че след като родя нещата ще се оправят.Уви родих,синът ми е вече близо 6 месечен проблема си остава.Невероятен сърбел дори след като си измия косата веднага започва Shocked,тъй като съм опитвала какви ли не шампоани си мисля че истината е в някоя бабешка рецепта.
Лимон,Хума не помагат Naughty

проблем 2
След като родих цялото лице и врътът ми се обсипаха с черни точки.
Тъй като не мога да си позволя постоянно да ходя на козметик,реших да се стискам вкъщи Embarassed,но ставам на страшни рани.Моля ви,кажете ми някакво средство за стягане на порите което да използвам

Благодаря ви че отделихте време за моите проблеми  bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 7 723
По проблем 1- СЕБОРАЛ   PeaceЛосион, койтосе продава   по аптеките за около 1,60лв. Втрива се в корените, след баня и не се отмива  Peace
По проблем 2- незнам какво да кажа, освен да се посъветваш с козметик  Peace

# 2
  • Мнения: 1 339
Здрасти  Simple Smile
Мога да помогна само по проблем 1. Преди 2-3 години и аз имах страшен пърхут. Не знаех какво да правя опитвах какви ли не шампоани но резултат естествено нулев Wink
По същото време имах и гъбички на краката и си взех да пия низорал на таблетки. След приключването на низорала забелязах, че не само гъбичките ги няма но и пърхута помислих, че е съвпадение но след 1 година пак се появи същия проблем (с пърхута) и реших да взема пак да пия низорал. И разбрах, че низорала ми е помогнал. От втория път когато пих низорал не съм имала проблеми с пърхут и съм много щастлива Simple Smile  Имам много здрав скалп и косата ми е невероятна Simple Smile Така че те съветвам да пробваш. Ако се решиш си купи таблетките които са по-скъпи те са оригинални. Към 20 лв са някъде.
Дано да съм ти помогнала поне за този проблем Flutter  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 4 294
Незнаех че има Низорал на таблетки  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 014
Стриваш Нистатин,  3-4 таблетки и ги изсипваш в шишенце с глицерин 50 мл. Намазваш си косата след като я измиеш със шампоана и така изсъхва (без да отмиваш). Ефектът е моментален! После правиш същото през 2-3 миения на косата.
Пробвай невероятно е!
Чакам да се похвалиш!

# 5
  • Мнения: 18 542
Моят съвет е за двата проблема е -> отиди на дерматолог!  Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 35 911
Може да е и на хормонална основа??? newsm78

# 7
  • Мнения: 18 542
Може да е и на хормонална основа??? newsm78
Почти съм убедена, че е така, закото и аз имам пърхут след като родих, макар и малко и без сърбежи по главата, а преди това никога не съм имала... Blush

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Благодаря ви ,за вниманието  bouquet
Днес си купих Себорал,след малко се се омажа Laughing
Низорал нямаше в аптеката newsm78
Моят съвет е за двата проблема е -> отиди на дерматолог!  Peace
Само да можех да отида Confused,няма на кого да оставя малкия
Може да е и на хормонална основа??? newsm78
Аз съм почти сигурна че е така,но не се издържа вече Naughty като крастава се чеша Blush
nidisvet,с това чудо се мажех зърната на гърдите и на бебчо устичката като имахме млечница Shocked,не съм си помисляла че може да помогне,но нищо не ми пречи да опитам Hug
Благодаря ви още веднъж.Ще опитам всичко ако трябва и ще докладвам  bouquet  bouquet  bouquet

# 9
  • Мнения: 28
Здравей, мила!Относно първия проблем- братовчедка ми също имаше невероятно упорит пърхут, направо и се белеше скалпа на люспи, пробва какво ли не и накрая се излекува с Низорал - шампоана.Доколкото знам таблетките не е пила!А за втория проблем наистина незнам!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Стриваш Нистатин,  3-4 таблетки и ги изсипваш в шишенце с глицерин 50 мл. Намазваш си косата след като я измиеш със шампоана и така изсъхва (без да отмиваш). Ефектът е моментален! После правиш същото през 2-3 миения на косата.
Пробвай невероятно е!
Чакам да се похвалиш!

Цялата коса ли се маже или само корените newsm78 newsm78 newsm78

# 11
  • Мнения: 1 014
Втриваш в корените. Изпитано е, на моят мъж само това му помага. Гаранция ти давам!

# 12
  • Мнения: 1 099
И за двата проблема препоръчвам продуктите на Виши от зелената серия!
Шампоана ще те оправи, но после специално при мен пак се появи пърхут Rolling Eyes
А за черните точни Нормадерма върши чудеса!

А иначе предполагам е на психична и хормонална основа най-вече Rolling Eyes
При мен се получи същото, от срес ли, от хормони ли....

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 858

А за черните точни Нормадерма върши чудеса!


Би ли дала повече инфо,ако обичаш Praynig.какъв продукт точно и п.р.
Благодаря предварително  bouquet
nidisvet,отивам за глицерин/че нистатинче си имам/и днес ще пробвам Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: X

А за черните точни Нормадерма върши чудеса!


Би ли дала повече инфо,ако обичаш Praynig.какъв продукт точно и п.р.
Благодаря предварително  bouquet
nidisvet,отивам за глицерин/че нистатинче си имам/и днес ще пробвам Hug Hug Hug
При мен не бяха чак чудеса- добро е кремчето, леко, мирише приятно, но "поправка" трябва да има и отвътре.
На мен за черните точни ми помага маската с мая, мляко и зелена хума, масло от гроздови семена, от чаено дърво и розова вода.

Общи условия

Активация на акаунт