30 мин. маска за лице

  • 5 406
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 492
Много обичам да се грижа за кожата на лицето си и постоянно търся нови маски , кремове и процедури . Rolling Eyes
Тъй като се гримирам всекидневно , грижите са задължителни . Blush
А след вчерашното предаване , което гледах Extreme makeover ( това в което взимат някой и му правят сто вида подобрения - от пластични операции до избелване на зъби ) съм още по - запалена . Crazy
Дадоха жена на 45 години , която в следствие на излагане на слънце през целия си живот без защитен фактор , приличаше на стафида  в лицето и изглеждаше на поне 65 - 70 години .
След операциите я оправиха , но не смятам , че трябва чак дотам да се стига . Confused
Бях на гости на една приятелка , която не бях виждала поне половин месец   , останах като гръмната  Shockedот това колко добре изглежда кожата на лицето й , направо сияеше . Естествено попитах какво си е правила и тя ми каза , че ефекта е от най - обикновенна маска за лице , а не са някакви скъпи процедури .  newsm78Маската се казва  EnliL !
Веднага си взех и аз , има ги почти във всички козметични магазини - цена 2,60 - еднократна е .
Ползвам тази с екстракт от водорасли и мога да ви кажа , че такъв резултат не съм имала от никоя друга маска . Кожата направо свети и е бебешки мека .
Реших да споделя с вас , защото искам да си я намеря отнякъде на едро .
Фирмата вносител е от Пловдив , но уви никой не ми вдига на посочените телефони .
Пройзвежда се в Корея , има си и сайт www.chamos.co.kr с продуктите .
От тази маска има най - различни видове ...аз си избрах Реструктурираща маска за лице с морски водорасли .
За самите маски пише :
Маските за лице Chamos Facial Mask Packs  са изработени от 100 % чист памук и съдържат 100 % натурален концентрат .Те са решение за дехидратирана кожа , за кожа която се нуждае подхранване и освежаване .Концентрираните екстракти , с които е напоена памучната основа , са чисти натурални продукти и лесно се абсорбират от кожата .Маските за лице Chamos следват нова концепция за здрава и елестична кожа - създават защитен слой върху чуствителната кожа и я прездпазват от промените на околната среда . Маските за лице на памучна основа са изключително удобни за употреба ! Забравете за триенето и отминаването при кремообразните маски .
Когато маската от естествен памук се постави върху лицето активните съставки бавно се освобождават от текстилната основа , като съживяват подхранват , и омекотяват кожата доставят кислород и същевременно отстраняват замърсяванията .Активират метаболизма и активно хидратират кожата в дълбочина за много кратък период .
Концентрираният екстракт е с приятен , тревис аромат и създава осещане за релакс още с първото нанасяне .

А ето това пише за маската с водорасли , която аз ползвам .
Има много видове , но аз си избрах нея без да чета какво пише , просто по препоръка на приятелката ми .

Маската за лице с екстракт от морски водорасли е създадена специално за кожа , която проявява признаци на стареене - дехидратирана , девитализирана с бръчици , без блясък .
Морските водорасли са богати на минерални соли , микро елементи - магнезий , цинк , йод , манган !
Витамини и полизахариди , жизнено важни за здравата и сияйна кожа .
Комбинираното действие на екстрактите от водорасли , алое вера , моркови и колаген , витамини С и Е , оказват изключително благоприятно влияние върху кожата на лицето .
Хидратира , омекотява и възстановява кожата , предовратява вредното действие на свободните радикали , намалява появата на бръчки .Подпомага синтеза на кератин .
Концентратът от екстракти образува защитен слой върху кожата и я предпазва от влиянието на околната среда , запазва кожата , елестична , , жизнена и сияеща .

Моята кожа няма проблем с бръчици , нито е дехидратирана , но определено съм доволна от ефекта след това . Hug
На самата маска пише , че може да се изпозва 2 - 3 пъти седмично или да се направи интензивен курс от 14 дена .
Дано ви е от полза !   bouquet  bouquet  bouquet

# 1
  • Мнения: 206
Страхотно, благодаря ти!  Hug
Утре планирам една разходка за някои продукти в аптеката - медицинска козметика, и непременно ще я потърся...

# 2
  • Мнения: 2 152
Лелее , звучи страхотно. Запали и мен Peace

Когато е топло и излизам с бебко, ще си потърся такава маска  bouquet

# 3
  • Мнения: 528
Бях пуснала тема за тези маски, но никой не и обърна внимание Sad
Страхотни са маските, има ги в Римедиум за 2.19 бройката Mr. Green
Горещо ги препоръчвам Peace
Кожата направо светва

# 4
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
И аз се запалих,но дано я намеря.Вижда ми се много лесно и практично.Мерси!  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 3 129
Звучи много добре...остава и да успея да си я намеря...

# 6
  • Мнения: 812
да знаете,къде в младост мога да ги намеря?/питах в няколко магазина в младост 4 ,но без успех/

# 7
  • Мнения: 2 492
Страхотно, благодаря ти!  Hug
Утре планирам една разходка за някои продукти в аптеката - медицинска козметика, и непременно ще я потърся...

 LaughingАз обикновенно , като съм доволна от нещо , гледам да го препоръчам !
Щеше да е хубаво , ако найстина мога да си ги намеря на едро , защото така ми излиза много скъпо 2 - 3 маски на седмица ! Money

# 8
  • Мнения: 2 492
Бях пуснала тема за тези маски, но никой не и обърна внимание Sad
Страхотни са маските, има ги в Римедиум за 2.19 бройката Mr. Green
Горещо ги препоръчвам Peace
Кожата направо светва
Ти коя от маските си ползвала ... аз поне 4 - 5 вида видях !

# 9
  • Мнения: 528
Бях пуснала тема за тези маски, но никой не и обърна внимание Sad
Страхотни са маските, има ги в Римедиум за 2.19 бройката Mr. Green
Горещо ги препоръчвам Peace
Кожата направо светва
Ти коя от маските си ползвала ... аз поне 4 - 5 вида видях !

Ползвала съм маската с морски водорасли, с алое, с червен жен шен Crazy Имаше и още- с колаген, зелен чай, лимон и с нам още си какво.
Много лесни и приятни за използване и най-важното, ефектът е налице  Hug

# 10
  • Мнения: X
Бързо някой да казва къде ги има в Бургас

# 11
  • Мнения: 1 157
определено запалихте и мен за тази маска и аз ще я търся

# 12
  • Smallville
  • Мнения: 994
Благодаря,че сподели  bouquetИ аз ще я търся,че наистина ме заинтригува

# 13
  • Мнения: 357
А тези маски някакво действие върху черните точки имат ли?И аз ще ги пробвам със сигурност    bouquet

# 14
  • Мнения: X
Незнам за вас но аз се разтърсих и вижте на какво попаднах http://olcombg.com/  явно това е сайт на фирмата вносител на няколко вида козметика в българия. Предпоследното поле до хербина са тези маски. На сайта има и видовете маски.

Общи условия

Активация на акаунт