ВЕЖДИ ?!?!

  • 12 259
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Мили мами я споделете какви са ви веждите?!Как ги оформяте?!С какво ги оформяте?!
Какви вежди харесвате?Снимков материал?!
 Blush

# 1
  • Мнения: 1 354
Искам вежди като на Преслава!!! (нямам идея колко странно би прозвучало)
Хубаво,ама нямам достатъчно косми на това място и затова не могат да се получат(или поне така отсече козметичката ми).
Искам да разкажете при вас как стоят нещата по този въпрос?
Искам нова форма,с голяма чупка и погледа винаги да бъде изпитателен.Е как става номера?! Thinking Whistling Blush

# 2
  • Мнения: 2 152
Има нова технология за оформяне на вежди и всички фолк трабички:) така се правят. Перманентен грим. Правиш си каквито си искаш вежди, каквато форма искаш и трае 2 години Peace

На мен лично не ми харесва как изкуствено стоят, точно като нарисувани. Обичам красиви, естествени вежди, оскубани където трябва и зализани с гребенче и четка за вежди Wink

# 3
  • Мнения: 185
Аз не харесвам прекалено оскубани вежди,даже предпо4итам по-дебели,но на малко жени отиват такива,а и зависи от лицето най-ве4е,на разли4ни хора им отиват разли4на форма и дебелина на веждите Crazy Hug

# 4
  • Мнения: 1 354
На мен определено дебело вежди не ми стоят добре.Имам обло лице,но не съм няква като подпухнала де.
А тези,които си  харесах са дебели...

# 5
  • Мнения: 7 474
Ето тези ми харесват много, стоят ми естественно  Flutter Flutter Обаче моите са толкова светли,че не могат да придобият този вид никога Sad

# 6
  • Мнения: 811
И аз не харесвам прекалено оскубаните вежди.
кръц кръц го е казала много точно, на едно мнение сме  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 941
И аз харесвам по-естествените вежди, немного оскубани, но добре оформени и сресани. Най-добрият начин за оформяне за мен е ходене при козметик - той най-добре знае къде да скубне и да кръцне, та погледа ти да светне  newsm53

Последна редакция: нд, 14 яну 2007, 13:18 от кошничката

# 8
  • София
  • Мнения: 1 176

не по-тънки от тези

тези също ми харесват

# 9
  • Мнения: 2 759
       От една съседна тема:   http://www.eyebrowz.com/howto.htm   

# 10
  • Мнения: 1 100

не по-тънки от тези

тези също ми харесват



Моите са като вторите. Иска ми се малко по-дебели и не толкова извити, но... нямам материал.  Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176


Моите са като вторите. Иска ми се малко по-дебели и не толкова извити, но... нямам материал.  Sad
Една идея ако бяха по-дебели ... биха били наистина страхотни...иначе мен точно, защото са леко извити ми харесват...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 260
Мойте са тънки и такива харесвам.С пинсета си ги скубя.

# 13
  • Мнения: 5 362
Мойте са тънки и такива харесвам.С пинсета си ги скубя.
И аз. Peace

# 14
  • Мнения: 3 216
Моите са руси ,тьнки и ужасни. Като си сваля очилата да ги скубя не виждам нищо и скубя кьдето виждам.Абе мькааааааа ooooh! при козметичката нямам време и пари да ходя на всеки 2 седмици,та затова се налага от време на врем,е да действам сама. Така и не се научих да ги рисувам.

Някой знае ли колко ще струва този перманентен грим?

Общи условия

Активация на акаунт