може ли да стане така :

  • 1 125
  • 7
  •   1
Отговори
със съпруга ми се опитваме от доста време да имаме бебенце ,но не се полу4ава ! При4ината е в него - в пове4ето слу4аи образно казано _"изпразва торби4ката" още на входа !Въпроса ми е: може ли да стане и по този на4ин! Дори и да е нелепо като въпрос - моля Ви отговорете! Praynig

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Здравей, не ми стана много ясно newsm78 - изпразва се веднага след проникване или още преди осъществяване на полов контакт? Ако е първият случай, мисля, че няма защо да се притесняваш по въпроса с бебеправенето, важното е, че попада сперма в теб; при втория случай, обаче, няма как да стане май Thinking по естествен път. Предприемали ли сте някакви мерки относно преждевременната еякулация?
Няма нелепи въпроси Peace

# 2
  • Мнения: 7 718
Не разбрах - успява ли да проникне поне малко, в началото?

# 3
  • Мнения: 171
Аз първият път забременях с пазене, просто секс без презерватив.
Така че може, но много по-вероятно е ако свършва вътре, колкото повече и по-здрави сперматозоиди толкова по-лесно.

# 4
da ima pronikvane ,no e dosta malko - tova imah napredvid ! Blagodaria vi za otgovorite - 4udesni ste !!!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Щом има проникване и свършва след него, значи няма защо да се тревожиш Peace Успех с бебеправенето! Ще те чакаме за списъка Wink

# 6
  • Мнения: 7 718
Е, в такъв случай няма проблеми за забременяване. Обаче както подразбирам това е емоционален проблем и бих те посъветвала да си поговорите. Пиши на кирилица.

# 7
  • Мнения: 2 005
Не се притеснявай!Щом прониква вътре-няма проблеми!Нали самото влагалище е благоприятна среда за придвижването на сперматозоидите по-навътре.Така,че успех в правенето на БЕБО!Не се отказвайте! newsm10

Общи условия

Активация на акаунт