Австийски магазин, доставящ до България.

  • 858
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 146
Намерих едно бънджи, което искаме да вземем в един австрийски магазин: www.preissturz.at
Вече питах и разбрах, че доставката до България на бънджито е 17 евро.
Обаче не мога да се ориентирам как се плаща. Знаете ли какво е: Vorauskasse?
И каква е тази такса Versandkosten?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 146
Една позната ми преведе и се оказа, че засега се плаща само с банков превод.
Много ми харесват цените им.
Доставката е 17-18 евро независимо колко неща се поръчват. Доставят до България.
Проходилката ни, която е в пъти по-хубава от тези в Марсел за 130 лв в този сайт е под 30 евро. С доставката ще стане 48 евро. А ако се поръчат повече неща цената ще падне.
http://www.preissturz.at/spielwaren/fisher_price_lernspasz_lerns … auto-Art7679.html
Поне едно хубаво нещо от приемането ни в ЕС.

# 2
  • София
  • Мнения: 322
Stryper, понеже си намерила кой да ти преведе, може ли да попиташ как се доказва, че си направил банковия превод? Трябва ли да им се изпраща копие от платежно по някакъв начин или просто си цитираш номера на поръчката и те сами се ориентират? Ако въобще е описано някъде това, де...

# 3
  • София
  • Мнения: 4 146
Мисля, че не го пише. Най-вероятно при превода на парите трябва да се цитира номера на поръчката. И после може да им се изпрати е-мейл.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Доставката е 17-18 евро независимо колко неща се поръчват. ..

в такъв случай разгласи сайта и ако има още майки, желаещи покупка от този сайт, направо се уговорете и да ви излезе съвсем тънко, дето се вика.

И Stryper, не можах да се сдържа, но ти за 2-ро дете ли смяташ да похарчиш 90-130лв. за проходилка?  Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 412
и аз съм си харесала няколко неща от този прекрасен сайт, обаче съм зле с немския и не съм наясно как точно става поръчката за колко време и цена
ако някоя от вас мили мами реши да пазарува моля да ме включи и мен newsm53

# 6
  • София
  • Мнения: 4 146

... Доставката е 17-18 евро независимо колко неща се поръчват. ..

в такъв случай разгласи сайта и ако има още майки, желаещи покупка от този сайт, направо се уговорете и да ви излезе съвсем тънко, дето се вика.


Добра идея. Само, че в момента чакам да ми донесат бънджито от Англия и когато го получа и го види приятелката ми, ще го поръчваме за нея.
И Stryper, не можах да се сдържа, но ти за 2-ро дете ли смяташ да похарчиш 90-130лв. за проходилка?  Rolling Eyes

Точно защото е 2-ро и май няма да има 3-то  Cry бих похарчила 100 лв за проходилка (то аз ги похарчих, де). Искам да се нарадвам на бебето и на това, че то има всички тези хубави играчки и дрешки.
А когато порасне ще ги пусна в продавалника и няма да съм съвсем на загуба.

В тази проходилка има записани разни песнички на английски. Баткото си играе с нея и вече знае английската азбука. А аз няколко дена го мъчих да учим английски думички и се отказах.
Ако бебето е момче мисля, че играчката си заслужава парите - може да се ползва и като колело до 3 год. възраст.

# 7
  • Мнения: 4 422



Точно защото е 2-ро и май няма да има 3-то  Cry бих похарчила 100 лв за проходилка (то аз ги похарчих, де). Искам да се нарадвам на бебето и на това, че то има всички тези хубави играчки и дрешки.
А когато порасне ще ги пусна в продавалника и няма да съм съвсем на загуба.



Много точно !И аз така Peace -за третото и покупките за второто  Grinning

Страйпър ,а как се плаща?

# 8
  • Мнения: 2 103
http://www.preissturz.at/gartenspielzeug/kinder_indianer_zelt_st … rab-Art926.html#x
ако поръчвате пишете ми на лични и ме имайте в предвид с ето това

Общи условия

Активация на акаунт