Отговори
  • Мнения: 2 751
На 10тия ден от цикъла започнаха да ме болят силно яйчниците и гърдите.
Това продължи ден-два.
На другия ден получих леко ръждиво кървене, което продължава вече 4ти ден  Shocked
Чувала съм за болки и леко кървене по време на ОВУ, ама да продължава 4 дена?  newsm78
Взех да се притеснявам вече.
Някой има ли инфо колко може да продължава кървене, ако е от овулацията? Confused

# 1
  • Мнения: 3 835
Kalli, никога не ми се е случвало подобно нещо, да си призная даже не съм и чувала. За прокървяване в ранен стадии на бременност, да, но не и около овулацията. Sad Болките в яйчниците и гърдите през този период, не са повод за притеснение, но другото.... Thinking Мисля, че е най-добре да посетиш гинеколог.

# 2
  • Мнения: 2 751
Kalli, никога не ми се е случвало подобно нещо, да си призная даже не съм и чувала. За прокървяване в ранен стадии на бременност, да, но не и около овулацията. Sad Болките в яйчниците и гърдите през този период, не са повод за притеснение, но другото.... Thinking Мисля, че е най-добре да посетиш гинеколог.
Ама как ще съм забременяла?
То минаха 10 дни от последния цикъл, който беше толкова обилен, че абсурд да съм била бременна  newsm78
Аз съм чувала за леко кървене около овулацията, и съм имала такова, но то е за 1-2 дена.
А при мен е 4 дена  newsm78
Ами, ще отида на лекар, ама той приема чак в четвъртък.
Ако дотогава не спре, ще ходя  newsm78

# 3
  • Мнения: 3 835
Ако дотогава не спре, ще ходя  newsm78

Бих те посъветвала, дори и да спре, пак да отидеш на лекар. За всеки случай.

# 4
  • Мнения: 2 751
Ако дотогава не спре, ще ходя  newsm78

Бих те посъветвала, дори и да спре, пак да отидеш на лекар. За всеки случай.
Трябва...каня се от 4-5 месеца  Rolling Eyes Shocked
Мъжът ми вече ми се кара яко по темата  bash Rage tantrum

Общи условия

Активация на акаунт