Признаци за спонтанен аборт или кухо яйце

  • 11 121
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте, може малко да сте изненадани, че мъж пише в този форум, но имам големи притесненияи не само аз. Преди две седмици моята приятелка ми съобщи радостната новина, че ще ставам татко. ВСичко беше нормално, обичайните признаци (гадене, леки болки и т.н.) това всичко до вчера, когато тя беше отишла до тоалетна и се върна силно притеснена. През сълзи ми каза че и текло леко кръв при уриниране и с всяко следващо ходене кръвотечението се засилва. Моля ви дайте някои ваши предположения от какво може да е това, нормално ли е (в което се съмнявам). Днес ще ходи на лекар за да разбере за какво става въпрос. И двамата сме силно притеснени още веднъж казвам, аз се опитвам да не го показвам и постоянно я успокоявам. Кажете според вас за какво трябва да сме готови. Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 4 324
Здравей,

Задължително на лекар, защото тук само можем да гадаем. Силно стискам палци да няма усложнения.
Кървенето за съжаление може да се окаже нещо лошо, но не е задължително да е такова. Може да е от всичко.

Пиши после какво е станало.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 612
Най-добре наистина да се консултирате със специалист.
В коя г.с е приятелката ти?

# 3
  • Мнения: 7 718
Възможно е има плод, но да се е получило отлепване например, което с лекарства и почивки се оправя.
Възможно е плодът да е загинал /поради някакви аномалии/ най-вероятно  да го изхвърли  или да се наложи кюртаж.
Не се притеснявай, каквото дойде. Дори и да не се развие бременност - следващият път всичко ще е наред.

# 4
Благодаря ви за отговорите, мисля че е в 6 или 7 г.с. но не съм сигурен. Надявам се всичко да е наред. Разбира се че тук може само да гадаем, но все пак може да има жени на които да им се е случвало това. Аз вече какво ли не изчетох и се притеснявам само да няма извънматочна бременност, защото от това което прочетох до сега това ми се струва най-опасно и гадно. След два часа има час при лекаря и направо аз вече ще се побъркам а за нея просто не ми се мисли. Дано съдбата да е благосклонна. Ще пиша. Ако има още мнения с радост ще ги приема.

# 5
  • Мнения: 7 718
Не се паникьосвай, каквото дойде. Късмет и пиши после.

# 6
  • Мнения: 4 324
Така сме устроени хората, от най-лошото - най-лошото да мислим. Недей така ... поне вярвай, че всичко ще е наред! Опитай да вдъхнеш надежда и на приятелката ти, сега се нуждае от това!
Кървенето може да е причинено от уголемяването на матката (макар за сега да е съвсем малко, пак е някаква новост за организма), може да е от спукано кръвоносно съдче някакво и т.н.

Още веднъж УСПЕХ!    

# 7
  • София
  • Мнения: 3 679
А днес има ли кръвотечение? Защото понякога се получава леко кървене около датата на менструацията и и после спира. Да кажеш после какво е казал докторът и стискам палци всичко да е наред.

# 8
  • Мнения: 424
ами кръвоте4ението да не е от пико4ните пътища? т.е. да е признак за цистит или възпалеие на бъбреците, което също не е хубаво, но поне не е свързано с плода?
каквото и да е, много е важно тя сега да не се тревожи, да не се напряга нито физи4ески , нито емоционално, като отиде на лекар, той веднага ще й изпише лекарства и с тях много неща се оправят, спокойно. стискам палци  Praynig

# 9
Благодаря ви на всички за отговорите. Преди малко ми се обади приятелката и ми каза че с нея всичко е наред, доктора и казал че това което е видял миналия път вече го няма. Това кръвотечение дефакто се оказа, че и било месечния цикъл, който е доста позакъснял. Казал и е че вероятно с кръвотечението е изхвърлила плода и вече няма плод, но хубавото според мен е че е изхвърлила всичко и няма нужда от лекарска намеса (ако греша моля да ме поправите). Аз се радвам, че поне с нея всичко е наред а за другото рано или късно пак ще стане. Малко сме разочаровани в момента особенно тя, но всичко ще се оправи аз съм сигурен в това. Сега важното е че сватбата ни предстои през май месец, пък после каквото дойде Simple Smile И моля да ме извините ако нещо не съм написал както трябва при обясненията  Wink. Все пак не са ми до толко ясни нещата, макар че вече съм доста напред Blush Еми това е пожелавам на всички много здраве и бебета разбира се, а ако има нещо пак ще пиша.

# 10
  • Мнения: 1 612
Много сажелявам, че така се е получило, но важното е, че приятелката ти е добре.
Желая Ви най-хубавия сватбен ден!
Обичайте се!

# 11
  • Мнения: 2 261
Господи,какъв мъж! Peace
Много си мил и грижовен.Дано си останеш такъв до край!
Поговори и на приятелите си!
 Hug Hug Hug

# 12
Valikir благодаря за хубавите думи, надявам се че съм такъв какъвто казваш и че ще си остана такъв  Peace А и да говоря на приятелите си мисля че няма да е от огромно значение защото всеки човек си е различен и има различно мислене. Благодаря за пожеланията за хубав сватбен ден, надявам се че ще е такъв.  Grinning. И да ви кажа наистина мисля, че всеки би трябвало да се интересува от това какво става с неговата приятелка и обратното разбира се. Тези дни съм изчел половин интернет за да видя за какво може да става въпрос, в крайна сметка се оказа малкия дявол така да се каже.

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
успех
много се радвам че днес за втори път съм очарована какви мъже и бъдещи татковци има в нашия форум
просто съм ... ох очарована е меко казано, но ми е адски приятно някой така да се грижи за приятелката си/жената

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Съжалявам за приятелката ти. За съжаление лошия "късмет" не е подминал и вас. Дано следващия път всичко е наред и накрая малкото съкровище, ви накара да забравите сегашната загуба.

Общи условия

Активация на акаунт