Отговори
  • Мнения: 1 612
Здравейте момичета!
Къде се губите поспаланки?
Весела седмичка и много успехи!

# 1
  • Мнения: 4 324
Аз понеже не успях миналата седмица, сега искам да честитя рожденият ден на Леа Simple Smile Миличка пожелавам ти много щастие, любов, здраве и късмет Simple Smile и естествено едно следко бебоче Simple Smile

Иначе боулинга мина страхотно, но успях да си счупя два нокъта Wink Като за първи път беше добре, сега чакам с нетърпение пак да организираме подобно събитие Simple Smile

Весела и успешна седмица на всички! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 612
Леа честит рожден ден и от мен! Нека твоите желания бъдат мои пожелания!   bouquet

# 3
  • Мнения: 3 376
Ето ни, тук сме  Party Весела седмица и от мен Laughing Дано да е весела и усмихната като отминалия слънчев уикенд  Sunglasses На всички, които са предприели някакви процедури тази седмица, да са успешни и със щастлив край  Praynig

Честит рожден ден на Леичка   bouquet Бъди все такъв прекрасен слънчев човек, и нека от щастие и любов да не се отървеш   bouquet

Танче, радвам се, че сте изкарали весело на боулинга, макар и с малки повреди  Grinning

# 4
  • Мнения: 1 441
Весела и слънчева седмица и от мен!
Само минавам да честитя на патерица рождения ден на Леа.
Пожелавам ти ведрото ти настроение и позитивизмът ти да не те напускат никога и да продължаваш да заразяваш всички около себе си с него.   bouquet Лично за теб ти пожелавам ужасно много здраве (не трябва да го пренерегваме), спокойствие, любящ съпруг и син и скорошно увеличаване на семейството.
И на мен ми се приходи на боулинг пък!  Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 7 718
Весела седмица! Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте момичета Grinning
Благодаря отново за пожеланията! Да ви се връщат!
Прекарах страхотен и незабравим рожден ден Grinning Беше ми много весело сред най-добрите ми приятелки и половинките им. Още съм развълнувана, а в хола ми е пълно с цветя!
Танче, радвам се, че ти е харесало на боулинга Simple Smile А чупенето на нокти май е неизбежно Wink
Желая ви приятна и усмихната седмица Grinning

# 7
  • Мнения: 4 324
Аз реших пак да си сменя екранното име, това предишният път ми донесе късмет Simple Smile, дано и сега проработи Wink

п.с. ако някой се чуди, Таня съм Simple Smile

# 8
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успешна седмичка и от мен!   bouquet
 Таня, честито ти ново-старо никче и дано наистина ти донесе късмет! Grinning

# 9
  • Мнения: 7 718
Аз реших пак да си сменя екранното име, това предишният път ми донесе късмет Simple Smile, дано и сега проработи Wink

п.с. ако някой се чуди, Таня съм Simple Smile


Знаем те. Успех.

# 10
  • Мнения: 4 324
Знаем че Вие ме знаете Wink Simple Smile

След смотаните зацапвания на страшно нетипично за мен време (23-ти ден), да Ви се оплача, на 27 и 28 ден пак почна да ми цапа малко по-малко. На следващият пак същото, ама малко по-обилно, та реших него да взема за първи ден. С тези изпълнения не знам кой ден да смятам за 1-ви.  Както и да, важното е че ми дойде, че мислех и това ще се смота този цикъл. Сега чакам да ми свърши и беж на д-р пак.

Нат, миличка какво стана с твоята температура?

# 11
  • Мнения: 390
Здравейте ,всички!След днешните градуси и  Глобалното затопляне ми се струва... аха утре ще ...отидем на море  Laughing
Танче, и на мен така ми тръгва в повечето случаи, но за първи ден смятампървия обилен.Понякога ми се точи с дни.Гадно е! #2gunfire

# 12
  • Мнения: 264
здравейте, момичета! желая ви чудесна и усмихната седмичка - нека слънчевите емоции да стоплят сърцата ни и късмета да ни навестява по-често  Laughing

Леичке, желая ти от всичко най-хубаво по много! и повече сбъднати мечти!  bouquet  bouquet  bouquet

аз бях в дупка миналата седмица...бях прекъснала ходенето по доктори и сега обмислям на къде и как да тръгна и дали да подновя посещенията при доктора, който посещавах миналата годината (все още не мога да кажа,че ми е вдъхнал безкрайно доверие). но като че ли след много рев ми се поразминаха лошите мисли... дори подозирам сама себе си,че с този рев изваждам лошите емоции и разочарованието и след това се отърсам и съм с нови сили ;о) налегнали са ме двуомения, но като че ли още нямам смелост да ги разглася... може би нещата покрай нас ни показват какво решение да вземем, ама друг е въпроса дали умеем да "четем" тези знамения...

всичко най от мен!  Laughing

# 13
  • Мнения: 1 950
Привет и от мен скъпи момичета Hug

Верити, честито ти ново-старо име, а дано ти е на късмет Laughing

Lychezarka, аз също мисля, че има разни сигнали, които ни се пращат, но не винаги можем да ги разкодираме Wink. Каквото и решение да вземеш вярвай, че ще е най-правилното  bouquet


Желая ви слънчева и усмихната седмица Hug

# 14
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
...включ и от мен.  Mr. Green
   Дано да е слънчева и усмихната тази седмица, нека влее сили в сърцата ни и щастие в душичките ни.
   ВЕРИТИ, присъединявам се към честитките за ника ти. Дано да ти е на късмет.
   Моята седмица започна с лудо бачкане, просто повече нямаше накъде да отлагам.  Joy
   ЛЪЧЕЗАРКЕ, радвам се да те видя.  Heart Eyes
   ГРИЗОЧЕ, цяла нощ си мислех за красивото бижу, което си беше окачила на вратлето. Котвичката е на късмет, мила, нали знаеш? Е, пожелавам ти го с тонове!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт