Песнички против колики?

  • 623
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 616
Преди време един татко тук беше пуснал тема за едни песнички против колики, които можеха да се дръпнат от Арена-та, тогава обаче не можех да се регистрирам там и да ги дръпна. Сега си направих регистрация-не мога да открия песничките, може ли някой да помогне?

# 1
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
не знам за кои песнички става дума тук, но моята дъщеря се успокояваше само когато почнех с цяло гърло да грача тази песничка:

"вчера в детската градина
ток удари двама-трима.
Две дечеца веселушки
 светят като крушки
.........."
и тн.
Пробвала съм с чисто детски песнички но ефекта беше нулев. А щом мама заграчи тази песничка малка бебка веднага се успокояваше и се появяваше малка усмивчица на детското лице Rolling Eyes Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 1 455
не знам за кои песнички става дума тук, но моята дъщеря се успокояваше само когато почнех с цяло гърло да грача тази песничка:

"вчера в детската градина
ток удари двама-трима.
Две дечеца веселушки
 светят като крушки
.........."
и тн.
Пробвала съм с чисто детски песнички но ефекта беше нулев. А щом мама заграчи тази песничка малка бебка веднага се успокояваше и се появяваше малка усмивчица на детското лице Rolling Eyes Rolling Eyes
smile3532 tooth rotfImbo

# 3
  • Мнения: 7 474
 #Shocked Joy Joy Joy  Смятай как си изкоркала детето  hahaha hahaha


не знам за кои песнички става дума тук, но моята дъщеря се успокояваше само когато почнех с цяло гърло да грача тази песничка:

"вчера в детската градина
ток удари двама-трима.
Две дечеца веселушки
 светят като крушки
.........."
и тн.
Пробвала съм с чисто детски песнички но ефекта беше нулев. А щом мама заграчи тази песничка малка бебка веднага се успокояваше и се появяваше малка усмивчица на детското лице Rolling Eyes Rolling Eyes
smile3532 tooth rotfImbo

# 4
  • Мнения: 2 180
Ей сега моя приятел прочете темата и вика "Какво е това "колики" " .Обясних му аз. А той: "Ми то бебето като го боли корема как ще пее" hahaha

# 5
  • Мнения: 2 616
Така хич не помагате да знаете  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Едни приятели имах много ревливо бебе, то не бяха колики, не беше чудо и накрая бяха установили, че не плаче като майката пее с пълно гърло " Край Босфора шум се вдига.....", а таткото с един крак върху матрака и пружинира, защото бебето иска и да го друсат, а майката няма сили вече... Joy Joy Joy
 Сами си смеят сега като се сетят, но тогава....

# 7
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
не знам, до колко песничките ще помогнат против коликите... newsm78 на моята беба й помагаше монотонно "ш-ш-ш", заспиваше в ръцете ми. другото, което помагаше, беше повиване на ръчичките с пелена. кротваше се. песничките по-скоро могат теб да успокоят Laughing

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 11:19 от karmacoma

# 8
  • Мнения: 7 474
Така хич не помагате да знаете  Heart Eyes

 Laughing Извинявай не сме искали да пречим Praynig, просто си представих викаща майка и бебето как я гледа опулено Shocked

П.П. Наистина не помагаме , ама поне ти побутваме темата пък дано я види този , който знае темата  Wink

# 9

Общи условия

Активация на акаунт