Каква количка?

  • 2 483
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 452
Чакаме първото си бебче след около месец-два. Бих искала да ми помогнете в избора на количка-парите, които сме отделили за тази покупка са 600-700 лв. За тази цена какъв е оптималният вариант? Предпочитанията ми са да бъде с една дръжка,тя да може да се обръща-бебето да гледа към мен. Триколките ми харесват повече, но не е задължително да е такава. И все пак ще е зимно бебе /предполагах, че зимата ще е през януари, февруари, и през март ще е топло,но времето ни изненада/, така, че ще трябва да се ползва и в по-студено време. Приемам и добрите отзиви за колички, които не отговарят на всички изисквания. Чакам вашата помощ! Hug

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
За тези пари бих ти предложила тези двете :
 http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=3072
http://www.pakostnik.com/productdetails.php?id=2770

# 3
  • Мнения: 4 428
Аз ти препоръчвам триколка с голями гуми, като оптимален вариант между маневреност и проходимост.

- Куини Фрис … 72;йл
- Пег Перего имат една триколка
- Плей също, но са май о/о 1000лв, но пък имат напълно легнало положение и може od си я купиш без кош
- Някои модели на Чико също не са лоши, но аз попринцип не съм привърженик на тази марка за количките специално
- АВС Дизайн също са хубави 2006, 2007

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Аз ти препоръчвам триколка с голями гуми, като оптимален вариант между маневреност и проходимост.

- Куини Фристайл
- Пег Перего имат една триколка
- Плей също, но са май о/о 1000лв, но пък имат напълно легнало положение и може od си я купиш без кош
- Някои модели на Чико също не са лоши, но аз попринцип не съм привърженик на тази марка за количките специално
- АВС Дизайн също са хубави 2006, 2007
 



 PeaceПодкрепям!


  Зимен кош няма да ти трябва,просто си вземи чувалче за евентуалните по хладни дни  bouquet

# 5
  • Мнения: 452
tala, знаеш ли какво върви заедно с количката? Дали столчето е включено в цената?
kimba77, аз в началото се бях насочила към тази Чико-Кортина, но ме притеснява това, че дръжката не се обръща. Иначе ме устройва напълно. А тези Giordani добри ли са като марка, за първи път ги чувам Embarassed
veselina_s_p и da_bo, Фристайла ми харесва много, но четох, че не е подходяща за новородено, пък не ми се дават 300 лв. за зимен кош. Може ли да се използва без него в първите месеци?
Благодаря на отговорилите  bouquet, чакам и други предложения.

# 6
  • Мнения: 1 640
Цитат: тези Giordani добри ли са като марка, за първи път ги чувам.
 Чувала съм и съм чела тук във форума,че са качествени,леки,маневрени.

# 7
  • Мнения: 1 167
Аз имам такава http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1827
Много е лека,маневрена /можеш с една ръка да я управляваш/ и здрава. Събира се без проблем в не особено големия ни багажник на колата.  newsm10

# 8
  • Мнения: 551
Моя приятелка роди  и си взе този модел на Джордани http://www.giordanibaby.com/novita.php страшно е доволна.

# 9
  • Мнения: 4 428
Фрийстайла не става за новородено с летния кош. Варианта на Джордани е хубав и на добра цена.
За жалост има много малко колички, които стават за новородено без кош  Rolling Eyes А на теб дефакто коша ще ти е излишен, защото колкото и да е студено март месец /и аз родих тогава/, няма да е зима все пак. Така, че май най-добрия вариант е да видиш дали някоя триколка има напълно легнало положение или си вземи четириколка, като Пег Перегото примерно /този модел специално и на мен ми е легнал на сърце, но ме е яд, че е с 8 колела/

# 10
  • Мнения: 452
Е това е лошото, че няма да ползвам зимен кош, т.е. ще мога и без него, но пък не бих си позволила да мъча бебчо с количка, която не е пригодена за началото и незнам какво решение да взема ooooh! Но наистина Джорданито е добър като вариант.

# 11
  • Мнения: 3 457
Фрийстаила има пълно легнало положение как да не става за новородено? newsm78

# 12
  • Мнения: 452
Фрийстаила има пълно легнало положение как да не става за новородено? newsm78
За съжаление няма. Sad Аз не съм я виждала на живо, за да твърдя със сигурност, но в други теми е обсъждано много. В момента не работи търсачката, за да дам линк към тях. Може да се сложи стол за кола, но то е към 150-180 лв. и ми идва малко скъп този вариант.

Редакцията се състои в това да поясня, че в случая говоря за Спиди, а не за Фрийстайл. Embarassed

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 17:09 от tan4a

# 13
  • Мнения: 3 457
Веси тази ,която си сложила е спиди

Последна редакция: пн, 15 яну 2007, 17:11 от koteto 123

# 14
  • Мнения: 452
Ох, каква съм и аз ooooh!, Фрийстайла има, спидито не. Обърквам се вече от много гледане #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт