Вашите отзиви за Paul Smith Women EDP?

  • 930
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 328
Имам спомен, че съм чела впечатления на съфорумки от парфюмите на този дизайнер, но не помня дали такива впечатления сте споделяли точно за Women. Моля, кажете мнението си за аромата - наподобява ли на някой друг, на какво ухае - плодово, цветно, свежо, по-силно и тежко...и не на последно място - траен ли е, като се има предвид, че е парфюмна вода.
Благодаря Ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 328
Никой ли не го е ползвал?
Ехо, Василиса...като че ти беше писала за парфюмите на Пол Смит?
Моля, не ме забравяйте... Blush

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Аз подуших нещо на въпросния дизайнер в Мола, точно заради отзивите на Василиса и ... не ми допадна. Твърде остър  аромат за моя вкус. Напомня ми автършейв.  Rolling Eyes
Не зная точно кой парфюм на Пол Смит беше, но беше само един в магазина.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
И аз го пробвах парфюм на Пол Смит в МОЛ-а - беше единственият предлаган. И на мен ми се видя остър, не ми допадна, но мисля, че не беше този, за който ви въпросвам. Поне по описанието, което намирам в Нет-а. Исках обаче да разбера какво мислят за него жени, които вече са го ползвали.
Благодаря ти, Карен Grinning
Сега отворих сайта на този дизайнер и това като че ми напомни, че Василиса говореше за парфюма му "Лондон". Дано се появи, да разбули мистерията.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 328
Май ще се получи като отговаряне сам на себе си, но...не мога да се сдържа  Grinning
Ароматът е прекрасен, мек, нежен - като докосване с цвете. Траен и красив. Много ми харесва! И понеже търсачката проработи, ще отбележа, че тъкмо този парфюм беше анонсирала Василиса Умница в друга тема - "Какъв парфюм ползвате в момента" или нещо подобно. За пореден път се убеждавам, че имаме общи вкусове с нея   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 275
Ако става дума за същият, има леко ухание като че ли на теменужки. Ползвах го преди 2 или 3 години, когато току-що беше излязъл по магазините и ми е оставил добро впечатление, цветно ухание, не много напрапчиво. Бива. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 3 328
За мен ароматът е по-скоро на крем /цветето с това име имам предвид/. Много нежен и ефирен.

# 7
  • Мнения: 1 999


За този ли става дума?
Бяха ми го донесли от Англия преди 2г., приятен е, но не е мой тип. Всичко си е въпрос на вкус все пак.

Последна редакция: пн, 05 мар 2007, 18:06 от Red hot mama

# 8
  • София
  • Мнения: 275
Не е този. Онзи който аз ползвах, беше с едни вълнообразни цветни линии(които са запазена марка на дизайнера Пол Смит), отстрани на шишенцето. Мъжкият вариант е с прави линии, квадратно шише.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
- вероятно говориш за Extreme? На мен той ми е остър, силен. А Women е истинска прелест Flutter
На вкус и на цвет... Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 275
Точно за същият ставаше дума-Extreme, на мен не ми беше силен, хем че от силни миризми и аромати ми става лошо и ми се гади. Аз обичам лекички цветни ухания, а съм с матова кожа и тъмна коса, и навсякъде казват, че ми отиват по-тежките, ориенталски ухания. Да, ама не Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт