Болки в гърба и дразнеща кашлица!!!

  • 6 590
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 569
От няколко дни имам силни болки в гърба, помислих че е схващане тъй като по принцип имам оплаквания, но се появи и силна кашлица. Болката е навсякъде, даже при лек допир ме боли кожата, вече е почти непоносимо, а днес се събудих с 38 градуса температура обляна в пот. Чувствам се единствено отпаднала. Възможно ли е да е бронхит или пневмония? Следобяд съм на лекар, да искам ли снимка???

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 903
Дали не е някакъв вирус? За бронхит знам че трябва да имаш хрипове като дишаш отзад на дроба.

# 2
  • Мнения: 41
nie sme sus su6tia virus cialoto semeistvo no nai zle e bebeto na 1.2 meseca e tove e ujasno ne sum vijdala takova ne6to predi.stra6na ka6lica temperatura ve4e 6 dena okolo38 ,biahme na injekcii 5 dni,sega 6te ni dadat drug AB za piene ,kazaha 4e e virus sega puk bilo bronhielit ili ne6to takova,neznam kakvo da mislia,no bebeto e mn. zle ne iska da iade ,vdiga T ,ima li niakoi takuv problem,i kakvo e tova.....

# 3
  • Мнения: 41
spored men vedna ga idi na lekar i vnimavai 4e tova e stra6no zarazno,ako ima6 bebe imam v predvit....uspeh i dano ne e takova

Общи условия

Активация на акаунт