Мензис след противозачатъчни?

  • 691
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 135
Здравейте, мами! Питането ми е относно възстановяването на мензиса след противозачатъчните. До декември вкл. пих Регулон, след това ми дойде по график и след това - ни вест, ни кост. Трябваше да ми дойде на 08.01., но няма никой!! Направих си 2 теста - и двата са на Sure Check, но ги купих от две различни места, така, че си мисля, че е малка вероятността и двата да дадат един и същ (евентуално грешен) резултат - бяха отрицателни. Споделете мнение, моля ви, че ще гръмна!!

# 1
  • Мнения: 5 393
Нормално е първите няколко пъти да не ти е редовен цикъла.Помня, че първият път след като спрях хапчетата ми закъсня с 2 седмици.Не се притеснявай, ако все пак имаш причина да се тревожиш и се съмняваш за бременност-отиди на лекар Peace

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 907
Моят цикъл пък си беше съвсем точен след спиране на хапчетата  newsm78 , но и аз знам, че има период на адаптация. Все пак - консултирай се с лекар, за да не се притесняваш.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз винаги съм била с нередовен цикъл. Доста дълго пиех противозачатъчни с цел да го регулират, но уви... Спра ли ги и пак става нередовен и започва да закъснява. Whistling Най-добре отиди на лекар, за да се успокоиш. Успех! Peace

# 4
  • Мнения: 4 428
След спирането нямах промени в цикъла. Но аз нямах възможност да го тествам дълго, защото веднага след един месец почивка, забременях  Grinning

# 5
  • Мнения: 2 271
Аз не съм пила.Но сестра ми дълги години ползваше.След спирането отново започна да и закъснява и има силни болки.

# 6
  • Мнения: 1 446
Аз нямах промяна след спирането. Беше си ми точен както обикновенно. Отиди на лекар по- добре, за да си по- спокойна и ти  bouquet

# 7
  • Плевен
  • Мнения: 973
Моят цикъл пък си беше съвсем точен след спиране на хапчетата  newsm78 , но и аз знам, че има период на адаптация. Все пак - консултирай се с лекар, за да не се притесняваш.
Peace

# 8
  • Мнения: 359
Бях на противозачатъчни до средата на дек 2005. Последния ми цикъл беше 1ви Дек 2005. Повече не ми дойде  Crazy Забременяла съм преди точно година. Т.е. трябвало е да ми дойде на 28ми дек 2005, но - не. Аз направих 5 теста shure check  периода 20.01 - 31.01 - и петте с отрицателен резултат. А и на лекар ходих на 31.01.06, не се видя нищо. На 06.02 направих отново тест и ... По лентичката ми ще видищ резултата, искам да кажа иди на лекар.

Общи условия

Активация на акаунт