Нови копчета (врътки) за готварска печка

  • 10 330
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 358
Готварската ми печка е Горение. В стремежа да я излъскам, постепенно си свалих надписите върху копчетата (врътките) за котлоните и фурната  Confused
Искам да ги сменя всичките.

Продават ли се само копчета? Къде? Ориентировъчни цени?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Питай в някой сервиз, би трябвало да има.

# 2
  • Мнения: 4 358
Мерси за включването!  Hug
Опитах да се обадя сутринта на сервиза, посочен в гаранционната ни карта, но повече от 4 часа телефонът даваше заето  Confused
Не съм се отказала, продължавам да търся  Peace

# 3
  • Мнения: 3 360
Ох,и аз го имам този проблем с копчетата!И  съм търсила,ама .....-няма Naughty

# 4
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
А обикновени копчета не стават ли? Като няма точно за Горение и това е решение Thinking

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Теди, провери на "Пиротска" 8 в безистена в дъното в дясно. Или на "Мадрид" 40. Късмет   bouquet

# 6
  • Мнения: 420
 Grinning По принцип се намират резервни копчета само за българските модели печки. При вносните е въпрос на късмет дали ще съвпаднат с нашите. Никой вносител не се грижи за резервните части. По магазините е безмислено да търсиш, ако и в сервиза нямат - неспасяемо е.

# 7
В магазина на Пиротска са около 7-8 лв. българските копчета. Почти за всички модели  имат съвместими с оригиналните. Общо взето хората там знаят кои копчета за кой модел стават. Принципно в сервизите можеш да си поръчаш оригинални на цена от около 20 лв. без ДДС Shocked
Гаранцията обаче, че ще оцелеят надписите е същата. Т.е.  пак се изтриват. А на мен ми обясниха, че гаранцията на печката (ако още е в такава) не покрива копчетата.  Twisted Evil
Затова пробвай с по-евтините, ще ти свършат същата работа.  Peace

# 8
  • Мнения: 4 358
Момичета, мерси на всички за включването! Аз продължих да търся и попаднах на някакъв магазин в "Лозенец", ето сайт.
По телефона казаха, че копчетата за моя модел са по 4,80 лв бройката. Още не съм ходила до там, т.е. това ми е всичкото инфо към момента.

# 9
  • Мнения: 3 360
Все е нещо-браво на  теб Laughing

# 10
  • Варна
  • Мнения: 107
Кажи какво е станало,че и мене ме интересува,нашите копчета почти се изтъркаха.

Общи условия

Активация на акаунт