Откъде раничката на НИВЕА

  • 602
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 296
Случайно да сте виждали наскоро раничката на нивеа?
Нищо особебо не е, ама ей на видях на една позната и много компактна ми се видя- аз ползвам едни чанти-3 вида имам и всичките до една са ми неудобни(и всички са ми подарени) - изхлузват се, не са удобни за носене, когато човечето прохожда...
Моята позната я е взела от Перник, ама до там чак за 1 чанта не ми се ходи. Моля споделете ако някой я е мяркал из софийските магазини и цена ако се сещате....
Благодаря на всички отзовали се предварително! Simple Smile
Усмихнат ден за всички Grinning

# 1
  • Мнения: 799
София, кв. Иван Вазов, предпоследната спирка на трамвай 1 (близо до главния вход на Южния парк), на спирката има нов блок с много магазини. В най-крайния магазин (на ъгъла на ул. Краище и ул. Димитър Манов) продават бебешки артикули и битова химия - там има и раница на Нивеа. Цената беше около 25 лв. (вкл. екстрите в нея).

# 2
  • София
  • Мнения: 1 340
срещах я някъде по онлайн магазините ама честно непомня в кой и беше към 30 лв вътре с козметика аз я взех в началото като излезе за към 26 някъде от аптеката до нас.

# 3
# 4
  • Мнения: 296
Благодаря на всички Simple Smile
За съжаление в магазина в Иван Вазов е свършила, там цената и е била 25лева. Ако не намеря другаде от Папагала ще е , макар че цената излиза с 10 лева повече като сложим доставката Sad

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 926
Днес и аз я видях в Папагала в Борово.

Общи условия

Активация на акаунт