Какво да избера - грийн пийл или дермабразио?

  • 1 056
  • 1
  •   1
Отговори
Изчетох доста неща в нет пространството за тези две процедури. И се реших да се подложа на нещо такова, за да си поосвежа кожата и да позагладя дефектите  Rolling Eyes
Не успях да си изясня кое е с по-добър ефект - билковия пилинг или дермабразиото  newsm78 Химичният пилинг го изключих с тези последващи излющвания на кожата, нямам възможност да си взема отпуск специално, за да се подлагам на няколко такива процедури.
Разгледах "разкрасителните" теми на мамите и реших, че можете да ми дадете добри съвети и да ме поориентирате.  Wink
На всичко отгоре питах на две места за цената на green peel и на едното ми съобщиха цифрата 55 комбинирана процедура с някакви си там маски и т.н., а на другото ми казаха 80 лева само билков пилинг - процедура  Thinking newsm78  Едното е в престижно козметично студио, а второто - в частна клиника, дерматологичен кабинет. Може би би било добре да се доверя на специалист - дерматолог да не ме "разкрасят" така че да не мога да се позная  Crazy
А и ходя на солариум и не знам това би ли навредило нещо. Естествено след пилинга трябва да го прекратя за известно време  Wink

# 1
  • Мнения: 3 164
ще следя темата с интерес.....
но аз лично съм за билковия пилинг Peace

Общи условия

Активация на акаунт