Препоръчайте ми хотел в Сандански

  • 10 266
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 539
Здравейте майчета, планираме другата седмица семейно да отидем за 2-3 дни в Сандански (голямата изкара пневмония и искам да я заведем), но аз никога не съм ходила, затова много ви моля да ми препоръчате хотел. Все пак сме и с бебе и държа да е по прилично. благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 2 550
http://www.hotelbg.net/bg/sandanski.htm

Новият хотел Парк Хотел Сандански е много приятно местенце  Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 2 100
daaaaaaaa И НИЕ БЯХМЕ ТАМ  НАИСТИНА ОСТАНАХМЕ ОЧАРОВАНИ

# 3
  • Мнения: 539
Чудя се между него и Медите. Но става ли и за деца (т.е. има ли широко фойе за тичане)

# 4
  • Мнения: 523
 и  за хотел Панорама, имам добри отзиви Laughing
http://www.panoramahotelsandanski.com/bul/

# 5
  • Хасково
  • Мнения: 992
Не се ли ходи на почивка в Сандански за профилактика на такива заболявания май-юни  и/или началото на септември?Тогава било най благоприятно разбрах, че и ние ще се наложи да посетим Сандански!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 419
На мен лично Медите ми харесва повече от Парк хотела, но си е въпрос на вкус:)  Много приятен дизайн, има си сауна и басеин, а бар-ресторанта отпред е страхотен и учудващо за мен много евтин! Препоръчвам горещо ризото с морски дарове, едно от най-вкусните, които съм яла:)

# 7
  • Мнения: 346
Ние есента бяхме в интерхотел Сандански за една седмица и останахме много доволни. Хотела е много топъл, за разлика от хотел Хисар в който бяхме след Коледа. Стаите са големи и се почистват всеки ден. Има закрит басейн с топла минерална вода. Закуската е много добра и разнообразна.
За ресторанта мога да кажа, че също е добър и цените са съвсем нормални.


# 8
  • Мнения: 539
Сега и аз да споделя - бяхме в хотел "Св. никола" - страшно съм доволна - първо е на по прилична цена от Медите, в центъра е  - съвсем близо до парка (в началото на главната улица) има басейн с топла минерална вода, много удобна тераса с хубава гледка -към фонтаните), спа център, отпред има площадче да тичат децата, кафе, снек бар, топло беше но то и времето беше 18-19 градуса. Ние отидохме в неделя до вторник и беше много спокойно, иначе след четвъртък ставало голяма лудница.

# 9
  • Мнения: 2 550
Браво...и това хотелче не е лошо.
А от четвъртък до събота-неделя Сандански е на гърците  Tired

# 10
  • Мнения: 1 329
http://www.hotelbg.net/bg/sandanski.htm

Новият хотел Парк Хотел Сандански е много приятно местенце  Heart Eyes

А къде могат да се погледнат цените?

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Сега и аз да споделя - бяхме в хотел "Св. никола" - страшно съм доволна - първо е на по прилична цена от Медите, в центъра е  - съвсем близо до парка (в началото на главната улица) има басейн с топла минерална вода, много удобна тераса с хубава гледка -към фонтаните), спа център, отпред има площадче да тичат децата, кафе, снек бар, топло беше но то и времето беше 18-19 градуса. Ние отидохме в неделя до вторник и беше много спокойно, иначе след четвъртък ставало голяма лудница.
Само д адопълня и че кухнята в хотела е много добра.

И ние останахме много доволни.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 359
Св. Никола.
Браво...и това хотелче не е лошо.
А от четвъртък до събота-неделя Сандански е на гърците  Tired
.... и техните забавлителки с БГ произход:35:

# 13
  • Мнения: 13 512
И ние няколко пъти сме отсядали в "Свети Никола" - хубав хотел, с чудесно местоположение  в самия център.

# 14
  • Мнения: 128
И ние няколко пъти сме отсядали в "Свети Никола" - хубав хотел, с чудесно местоположение  в самия център.

Скоро бяхме там-двойна стая е 78 лв,апартамент-136. В цената влиза закуска и басеин. Хотелът е нов и много приятен. В австрийския двойката е 120 лв.

Общи условия

Активация на акаунт