тънки фалопиеви тръби

  • 842
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 603
Здравейте на всички.
Имам приятелка, на която са и казали, че има тънки фалопиеви тръби и това е причината поради която не може да има деца. Шанс за нея е инвитро. Но на мен все пак ми е странно. Какво означава тънки тръби? Дали тънки или дебели - нали има проходимост. Все пак ако някой е по - запознат нека сподели. Чувала съм за нагревки и физиотерапия при проблеми с тръбите.

# 1
  • Мнения: 7 716
Да се консултира и с друг лекар.

# 2
  • Мнения: 2 259
Аз имам такива.ДЪЛГИ ,ТЪНКИ И НАГЪНАТИ.Говорила съм и с мойта лекарка и с още един и с Александров от инвитрото и на всички мнението е ,че ако няма други проблеми забременяване по нормално му е възможно,но малко по трудно.За успокоение ще ти кажа ,че преди години забременях от раз.Тръбите не се променят,питала съм.Но това е друга тема..Е аз имам и други проблеми де.
Да се консултира и с друг както ти е писала Лали.

# 3
  • Мнения: 3 376
Тръбите не се променят,питала съм.Но това е друга тема..Е аз имам и други проблеми де.

Предполагам, че ако са тънки едва ли ще станат дебели, но иначе до колкото знам аз си се променят... Като форма, пропускливост, в зависимост от възпаления, инфекции и пр.

# 4
  • Мнения: 334
Здравейте! И аз имим подобен проблем, но никои не ми е казвал че няма да стане, вероятно е по-трудно.При мен само едната е по-тънка и нагъната, а другата е нормална, но пак не става.
Нека се посъветва и с друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт