Към мамите от София, пак питанка за адрес?

  • 482
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Та всъщност питането ми не е точно къде се намира адреса - бул. "Христо Ботев" 38, защото знам булеварда кой е, там от централна гара тръгва, успоредно на "Мария Луиза", въпросът ми е този номер далеч ли е от гарата, горе долу за колко време ще се стигне от централна гара до там пеша, дори намерих да се ориентирате за къде точно говоря - ето тук

Та моля да ми кажете от централна гара до това място колко време горе долу е пеша и ако е повече с какво може да се придвижи човек до там Simple Smile Благодаря!

# 1
  • Мнения: 3 447
Далече е за пеша. Хвани някой трамвай по Христо Ботев (за съжаление не знам кои вървят там в момента).

# 2
  • Мнения: 1 416
Най-добре хвани трамвай № 9 - най-удобен ти е. Пеша ще трябва да вървиш около половин час сигурно...

# 3
  • Мнения: 2 212
Благодаря ви!
С уточнението, че не е за мен, а за моя приятел питам, той утре има път натам, много ми се искаше и на мен да се разходя, но нямам възможност да отсъствам от работа.

# 4
  • София
  • Мнения: 12 550
Не е толкова далеч. Най-много половин час пеша при това в зависимост от хода, което обикновено не е проблем за повечето хора от провинцията /съдя от братовчед ми, който е пловдивчанин Laughing/
Иначе трамваи с номера 9 и 12 със сигурност минават по Христо Ботев.

# 5
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Да, не е далеч, но може и с трамвай от гарата - освен 9 и 12, може и с №6.

# 6
  • Мнения: 1 416
Иначе трамваи с номера 9 и 12 със сигурност минават по Христо Ботев.
12-ката се отклонява на "Македония", затова 9 ще е по-удобен...  Peace

# 7
  • Мнения: 2 212
Благодаря на всички включили се, информацията е предадена и приета Simple Smile На място ще си прецени ако има достатъчно време може и пеша да върви за да следи номерата Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7 107
Този номер е близо до пл.Македония, а това са 4 спирки от гарата.

# 9
  • Мнения: 3 760
№ 38 е на спирката на пл. Македония на трамваи 6 и 9 (посока към гарата). Почти на ъгъла с ул. Солунска...

# 10
  • Мнения: 2 212
Да Simple Smile благодаря ви, той ще пътува с автобус и затова ще тръгва от гарата нагоре по посока центъра, смятам, че и пеша да реши да тръгне няма да му дойде много  Wink

Общи условия

Активация на акаунт