Към майките с деца по-малки от 9 месеца

  • 349
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 535
Здравейте момичета, знам че много се изписа по темата, но това, което разбрах за новите обещетения за майките в заварено положение с дечица под 9 месеца ЕСТЕСТВЕНО  ooooh! се различава тотално от това, което ми обяснява моята счетоводителка.

Моля ви, ако има някои от вас, които вече са попълнили някакви документи по въпроса да ми кажат какво са им искали. Доколкото аз разбрах трябва само да попълним декларацията по Приложение 2, а моята счетоводителка, понеже явно и изглежда по-лесно за нея, настоява да попълня и Приложение 7 за банкова сметка, защото щяли от НОИ да ми изплащат парите. Не мога да я убедя, че за завареното положение продължава да ги изплаща работодателя.

Страхувам се, че както изглежда мога да си остана без тези пари, които в крайна сметка са ми 2 заплати и ми се полагат!!!!

Благодарности на всички, които ми отговорят и на ZinaSt, която вече ми помогна с тезата си.

# 1
  • Мнения: 801
Загорка, аз след почти 3 седмично убеждаване на счетоводителките ни, че при заварено положение работодателя изплаща тези 180 лв., те най-сетне се съгласиха, че е така, но въпреки това, ме накараха да попълня тези документи, които изброяваш, включително и документ-справка от самата банка, за номера на сметката ми и приложение 7........въпреки обаче, че все още не са ми приели документите, защото нямали "програма по която да изчисляват"..... Cry , а ходя вече 3 седмици през ден да им вися на главите  #Cussing out
За всеки случай им занеси документите, които искат.

Общи условия

Активация на акаунт