Отговори
  • Мнения: 753
Здравейте,моят бебок често е нервничък между 19 и 20h. Но дори и да плаче, като го сложа на преповивалката и му сваля ританките, се успокоява. Simple Smile
На какво може да се дължи това?
Не го обличам никак много-едни ританки,боди-бельо и блузка /памучни/. Така стои вкъщи през деня на t 22

# 1
  • София
  • Мнения: 1 345
да не би пък нещо да го стягат или опъват знам ли ама пък азваш че е само по това време или пък да му става топло като е поиграло повече.

# 2
  • Мнения: 753
вярно,че е възможно да му стягат,че татко му го разнася прав гушнат и те му се качват на ушите

# 3
  • Мнения: 6 390
Не знам дали е странно, обаче и при моята дъщеря при нужда действаше единственно метода  - както майка ме е родила  Mr. Green не мисля, че има значение в колко часа става упражнението, и не виждам място за притеснение

# 4
  • Мнения: 4
 Вярвам ти,че е така, при мен е същото. Нямам логично обяснение на проблема, но ще ти кажа,че не сме единствените ,имам двама племенника на 4м. ,правят същите номера Laughing

# 5
  • Мнения: 59
при нас също е така-със свалянето на ританките и е щастлив. аз си го обяснявам, че просто му харесва да е босичък и повече не му мисля

# 6
  • Мнения: 508
И ние сме така. Няма по-голямо щастие от голото дупе. Еми нормално и тебе да те стегнат с тия наелони, и ти ще се радваш като ти ги свалят Laughing

# 7
  • Мнения: 603
И при нас е така. Обяснявам си го, че се запарва дупенцето и за това като се махне памперса и е добре. Освен това по това време я къпем и тя явно очаква това защото много обича водата.

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моята дъщеричка я къпем ~20.30 като стане 20.00 започва да нервничи.... като се събличаме за баня мн се кефи като я оставя да поритка голичка  Wink за бебетата дрехите са нещо неестествено и съответно дразнещо  Laughing и затова са доволни когато са без тях  Naughty

# 9
  • Мнения: 1 382
Всички бебета спират да плачат като са голички, явно много им олеква на душицата Wink

# 10
  • Мнения: 1 081
Всички бебета спират да плачат като са голички, явно много им олеква на душицата Wink

 Peace

# 11
  • Мнения: 936
Няма повод за притеснение  - децата обичат да са голи и имат нужда да поритат свободно. Ако пък бебето е с колики това ритане му помага на коремчето да изкара насъбралите се газове.

# 12
  • Мнения: 2 197
Няма повод за притеснение  - децата обичат да са голи и имат нужда да поритат свободно. Ако пък бебето е с колики това ритане му помага на коремчето да изкара насъбралите се газове.
Точно така, забелязвам, че става въпрос точно за времето на коликите.

# 13
  • Мнения: 1 483
и при нас е така,обяснявам го с това,че го запарва памперса,а така му диша малкото дупе Grinning

# 14
  • Мнения: 5 362
Всяко бебе обича да е голо и да рита на свобода Peace
Постави се на негово място-да стоиш цял ден с този найлон между краката, и вечер да те съблекат за малко.. Laughing
Няма нищо странно,според мен Wink

Общи условия

Активация на акаунт