ОДЗ № 14 Младост

  • 574
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Бихте ли споделили мнение за детската градина, директорката, госпожите?

# 1
  • Мнения: 61
И аз се интересувам.

# 2
  • Мнения: 404
А какви са ви впечатленията от яслите - условия, отношение на персонала? Всяко мнение ще е от полза.

# 3
# 4
# 5
  • Мнения: 2 818
Здрасти, моята дъщеря ходи там. И двете сме доволни, нашите госпожи са готини и лелята също и като цяло, като ги засичам по коридорите другите също са ми симпатични (има само една леля, винаги намусена, ама явно си е такава просто). Директорката е свястна, разбрана (не че съм имала някакви особени контакти с нея де) и дейна. Самата градина си е обикновена градина... поддържана и чиста. В нашата група по нова година сложиха ламиниран паркет. Иначе яслите и преходните групи са в ремонтираната част, която отвън изглежда много добре. За яслите само това мога да кажа...  От менюто има какво да се желае, но Алина си хапва с кеф там и само ми разправя да съм й направила нещо(зеле например) както го прави леля Лили  hahaha  Съобразяват се стриктно (поне в нашата група), ако някое детенце има алергия към определена храна. От вчера имат и нова фурна, заради нарасналия капацитет.
Алина обожава учителките си по английски и народни танци!

# 6
Яслените групи са 3.Една вариантна, където са по големите между детска градина и ясла и две яслени групи мисля че розовата група са родените 2004г.,а най малките са в синята група родени през 2005 г.Госпожите са нови, защото отскоро е ОДЗ.10 дни преди края на годината започнаха да приемат децата.Ние ходим от 1 мес., но дъщеря ми ве4е беше ходила преди това 2 мес. в 4астна ясла.Може би поради това и не е ревала и иска да ходи, даже целувка не дава ,или" 4ао 4ао "направо влиза в стаята и забравя за мен.Госпожите са усмихнати и не съм имала проблеми с тях. Това е засега.Между другото днес има родителска среща точно на яслените групи.Мисля, че има още места, проверете.

Общи условия

Активация на акаунт