В каква поза храните бебето си :-)

  • 1 999
  • 15
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Снощи докато храних малката ми хрума да пусна една такава темичка  Mr. Green
Ние се храним по много особен начин особено след баня.
Слагам я да легне в скута ми повдигам и главичката с одеалцето и в повечето случей и докато я храня с едната ръка, с другата и мажа лицето с кремче Crazy
Интересно ще е да споделите и вашите начини на хранене  Party

# 1
  • Мнения: 832
Когато му давам млякото вечер, сядам на леглото, облягам се на възглавницата, гушкам го в мене, той полу-легнал, и пие млякото.

# 2
  • Мнения: 962
Млякото го ядем полу легнали,а др храна-седнали

# 3
  • София
  • Мнения: 2 227
Марти пие млякото във всевъзможни пози, които той си избира (иначе не иска да яде). Голям купон е когато го храня, най-често си пие млякото седнал в мен с главата силно назад (как не му се схваща врата не знам Laughing), общо взето човека си е с характер и родителската единица остава безгласна в случая. Grinning

# 4
  • Мнения: 8 505
Легнала,аз до нея,за да и придържам шишето.По-късно,когато можеше да си държи сама шишето,я оставях легнала в нейното легло.

# 5
  • Мнения: 1 272
Млякото - двете легнали на леглото, твърдите храни - тя седнала на столчето си (в повечето случаи въртяща се и права), а аз срещу нея.

# 6
  • Мнения: 2 159
аз седнала тя легнала в скута ми, но напоследък много започна да ме тормози да я кърмя разхождайки се из стаята Rolling Eyes
иначе легнали пробваме понякога, но ме дъвче, явно не я слагам както трябва и после малко ме болят зърната

# 7
  • Мнения: 603
Аз я гушкам в скута си и така си пие млякото.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
С млякото до 6я месец беше в скута ми полегнала,но после и двете легнали една до друга.И досега си го пие по гръб.Твърдата храна първо в кошчето,а след това в столчето или седнала на дивана.

# 9
  • Мнения: 1 382
На спалнята легнали, на компа седнали, а твърдите храни в столче или количка Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 081
Двамата се тръшкаме на спалнята, а Мартин след 2-3 минути лакомо сукане даже се изляга съвсем по гръб, и си изпъва ръцете нагоре. Е, аз от полегнала настрани понякога почти до челна стойка Joy стигам:)

# 11
  • Мнения: 5 026
В началото го кърмех гушнат, в скута ми. От лятото насам го кърмя легнала. А твърдата храна-седнал, най-често в проходилката.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 807
Когато пие мляко е в скута ми полулегнал,а когато яде твърда храна седи на столче.

# 13
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Кърмим се легнали, полу легнали, седнали, полу седнали, само прави не го правим. Според настроението и позата. Само кашите давам в седнало положение, седим на столче вече, не е шега работа  newsm53!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 90
Аз съм седнала на леглото облегната на една възглавница, а Ники е в почти изправено положение, облегнат с гръб към мен на гърдите и корема ми ... колкото по-изправен е, толкова по-малко повръща и после по-лесно се уригва ...

Общи условия

Активация на акаунт