Моля ви, помогнете! Парите за Цвети са почти събрани!

  • 8 176
  • 132
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 227
Привет на всички БГ мами!

Аз съм една от първите регистрирани, с много от вас се познаваме, от 4 години участваме (аз и моите колеги) активно във всички благотворителни акции ...
Не съм вярвала, че някога ще пусна тази тема, не съм искала да повярвам  Cry Не съм мислила някога, че ужасът може да дойде толкова близко до нас ...

Наскоро като гръм от ясно небе за всички (в САП Лабс България), дойде ужасяващата новина, че Цвети, детенцето на наш колега е болно. Онова същото жизнерадостно дете, което познавахме... И то не от ангина или подобно - ужасната диагноза е: Рабдомиосаркома, агресивен злокачествен тумор. След дълги перипетии, родителите успяха да намерят хирург, съгласен да оперира Цвети и най - сетне се добраха до целева набирателна сметка.
Ето вижте и тази тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136859.0;all

Там майката neda.dikova е писала в болката си.

Много бързо, едва ли не веднага, те ТРЯБВА да съберат 80 000 USD за операцията.

Адресът на страничката на детето е: www.tsvety.net
(за момента страничката се отваря по-добре с FIREFOX - поне музикалното слайдшоу)

Там под формата на дневник са описани всички подробности - за заболяването, за перипетиите на семейството, както и за това, че са намерили хирург, който да оперира детето в чужбина (Израел). В света има много малко хирурзи (приблизително десетина), които биха приели да направят животоспасяващата операция, от която се нуждае Цвети и намирането на такъв хирург е ценен лъч надежда.
Операцията ще струва 80 000 USD и е жизненоважно за детето да бъдат събрани възможно най-скоро.
Родителите не разполагат с такава сума, а както ще видите на страничката, времето е от много голямо значение.

Интернет страничката на Цвети: www.tsvety.net  съдържа подробна информация.
В секцията "Документи" можете да намерите всички епикризи и предложението на израелската болница.

Обръщам се към вас като майка, като позната, като приятелка:

ДА ПОМОГНЕМ НА ЦВЕТИ!

От свое име, от името на родителите.
Нека за пореден път докажем, че форумът е сила! Парите не са чак толкова невъзможно много; ако всеки от нас дари по 5 лв. парите ще бъдат събрани!

Моля ви, популяризирайте страничката  Praynig

За всеки случай публикувам и тук сметките:

Банкова Сметка:

Цветелина Божкова Тонева

ПроКредит Банк (клон – Бели Брези)
София 1612, бул. „Гоце Делчев“ бл. 28
тел. (02) 958 94 82

BIC: PRCBBGSF

BGN: BG46 PRCB 9230 1014 5888 17
USD: BG85 PRCB 9230 1114 5888 10
EUR: BG93 PRCB 9230 1414 5888 11


Благодаря ви!
Ралица

Последна редакция: пт, 19 яну 2007, 16:02 от Бу

# 1
  • Мнения: 2 353
  Дано детенцето се оправи Praynig Сега ще отида до банката.

# 2
  • Мнения: 3 861
ЩЕ ПРЕВЕДА КОЛКОТО МОГА

# 3
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 205
ужас. Cry
защо не направите линия за смс, както за Дари? не всеки може да се разхожда до банка..

# 4
  • Мнения: 15 619
Линията за СМС - и не става лесно, доколкото зная.
Болно ми, че има толкова много деца със страшни диагнози и не мога да помагна на всички, а искам.
Трябва да измислим нещо за всички дечица. Praynig
Трудно е за родителите да набират за отрицателно време такива непосилни суми.
Пишем си тука с една мама за фонда за лечение на деца в чужбина - определено смятам, че трябва да се направи нещо повече за да могат повече хора да узнаят за него, да има улеснена процедура за внасяне на средства.
Какво ще кажете, момичета?!
Ако не го направим ние, родителите, кой друг?

# 5
  • Мнения: 5 370
Линията за СМС - и не става лесно, доколкото зная.
Болно ми, че има толкова много деца със страшни диагнози и не мога да помагна на всички, а искам.
Трябва да измислим нещо за всички дечица. Praynig
Трудно е за родителите да набират за отрицателно време такива непосилни суми.
Пишем си тука с една мама за фонда за лечение на деца в чужбина - определено смятам, че трябва да се направи нещо повече за да могат повече хора да узнаят за него, да има улеснена процедура за внасяне на средства.
Какво ще кажете, момичета?!
Ако не го направим ние, родителите, кой друг?
Аз направо да си кажа, че аз съм въпросната мама, преди време писах на Господарите по повод на Фонда за лечение на деца в чужбина. Идеята беше този фонд да се пропагандира, разгласям рекламира по всякакъв начин. Аз не бях даже и чувала за него досега, а камо ли да давам някакви суми. Направо им казах, че за да се очакват по-големи постъпления, трябва да се направи кампания от сорта на "Българската Коледа" и то по начин, че да достигне до баба Гинка от Сусурлево, която няма Интернет достъп и даже не знае що е то компютър.
Чакам си отговора на мейла, ако нямам такъв , даже ще звънна на телефоните им.

# 6
  • Мнения: 4 195
ще помогна с колкото мога...........

# 7
  • Мнения: 4 195
дали може темата да се закове..................

# 8
  • Мнения: 1 494
Разгледах набързо сайта. Не видях обаче известна ли е вече датата на операцията. Горе-долу колко време има за да се съберат парите.
Добре е да се направят такива банери, както за Дари, за да се разпространи по-лесно призива.

# 9
  • Мнения: 4 195
Разгледах набързо сайта. Не видях обаче известна ли е вече датата на операцията. Горе-долу колко време има за да се съберат парите.
Добре е да се направят такива банери, както за Дари, за да се разпространи по-лесно призива.
до Април имат химиотерапия - така разбрах от темата.
Искам тук да питам нещо - Мама, тати, модове и и админи:
Много майки, не влизат в клю-то, много майки си пишат само в отчетните, възможно ли е, когато се появи призив, само по веднъж, да се пуска в отчетни теми например - просто всички да го видят newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Моля:
1. Заковете темата;
2. Пуснете я в другите подходящи форуми /или във всички/;
3. Кажете какво трябва да се направи, за да започне събирането на пари чрез смс-и.
Излишно е да казвам колко мъчно ми стана за рожбичката...

# 11
  • София
  • Мнения: 2 958
О, Боже! Как здраво и право дете ,изведнъж постъпва в болница с тежка диагноза! Защо?!

Разгледах снимчиците на Цвети....Ами те са като на всички нас с нашите деца- Море ....,полянка, басейн, Рожден ден с тортата и засмяната ,щастлива мама с нея....
Направо блокирам от такива новини! Cry

Мъка, мъка....
Ще преведа някаква сума.Дано повече хора да разберат и нейния случай.Парите не са чак толкова много ,както при Даринка....
Дано детенцето се оправи! Praynig

# 12
  • Мнения: 4 195
Моя колежка отива към банката, на заплата ще преведем още. Моля помолете и майката да се включи и да каже с какво още можем да помогнем Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
всеки път, когато пуснете такава тема, се запитвам, защо се случват такива неща Cry

# 14
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Милото дете! Сега разгледах сайта.
Сумата, която трябва да съберат, не е толкова голяма, както тази за Дарина - дано успеят, дано и ние успеем да помогнем.
Ще помогна и аз с каквото мога.
(заковах темата, дано се види от повече хора така)

Общи условия

Активация на акаунт