Търся бебешки дневник за PC

  • 1 323
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Имам си вече 2 на компа, единия е на английски и не може да се пише на български /Baby Album v2/, на другия може да се пише на български, но иска ключ, който аз нямам /Baby Diary 2.0.360/.
Питанката ми е, можете ли да ми кажете откъде да си дръпна бебешки дневник, на който може да се пише на български, някоя кракната версия?

# 1
  • София
  • Мнения: 92
Аз не знаех че има такова нещо...ако някой знае и аз се интересувам....

# 2
  • Мнения: 3 447
Аз съм си изтеглила ето този
http://www.virtualsoft.biz/en/products/babyalbum_basic.html

# 3
  • Мнения: 2 070
И аз за пръв път чувам, но и и аз предпочитам да  е на български...

# 4
  • София
  • Мнения: 1 230
Този е Baby Album v2, който вече имам, но не мога да пиша на БГ. При теб става ли? Ако става, кажи как моля те.

# 5
  • Мнения: 3 447
Този е Baby Album v2, който вече имам, но не мога да пиша на БГ. При теб става ли? Ако става, кажи как моля те.
Май не... Аз си го изтеглих преди време от една тема във форума, ама не съм го попълвала  Embarassed, пък и детето порасна и съвсем го зарязах.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 230
То и моето ще порасне, докато на майка му й дойде музата. Сега ми дойде, ама няма дневник, какъвто искам.

# 7
  • Първомай
  • Мнения: 177
И аз незнаех за такъв албум newsm78.Но ми се ще да е на български че англйиския доста ми куца.Ако някой знае моля споделете. baby_neutral

# 8
  • Мнения: 966
и аз се инересувам PeaceСега съм и купила дебела тетрадка и там пиша....интересните моменти Grinning

Общи условия

Активация на акаунт