За падането на слузестата запушалка

  • 5 188
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте мами, 3 дни вече ми пада част от тапата и съм с изглдена шийка и 1 пръст разкритие. Има ли мами в подобно положение и кога започна раждането при вас?

# 1
  • София
  • Мнения: 978
Очакваме скоро да се похвалиш. Леко ражадане

# 2
  • Мнения: 109
Аз бях така цели 10 дни. Обикновено казват, че до 1 - 2 дни.
Леко и безпроблемно. Успех.

# 3
чувала съм от моята лекарка, че ако има вече разкритие, бебто е изложено на по-голяма опасност от заразяване с бактерии. затова ако направиш една дълга, ама много дълга разходка, това ще помогне на раждането, т.е. ще настъпи по-бързо. то е без това като падне запушаката си е въпрос на време... успех

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Като ми падна слузестата запушалка разкритието ми беше 1см, родих на третия ден.Контракциите ми бяха на 5 мин и отидах в болницата.Разкритието ми беше останало 1см., но ми включиха системи и родих за 2ч.

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Слузестата зпушалка, при мен падна вечерта и на другия ден към 9,00 ч. започнаха болките.В 14,30 влязох в болницата,а в 17,05ч. на същия ден родих.Идеята за разходка е добра.В деня на раждането ми се наложи доста да походя и мисля че това ускори нещата.

# 6
  • Мнения: 999
При всеки е различно. На мен ми падна един ден преди да родя.
Едно е ясно, и то е че скоро ще ставаш мама.
Леко раждане Praynig

# 7
  • Мнения: 305
На мен част от тапата ми падна в края на 7 месец,след близо 2 седмици забелязах още е дна част като ходих до WC.Сега съм края на 8 месец, ама никакви признаци.Леко раждане!  love001

# 8
  • Мнения: 3 268
Когато ми падна,след няколко часа родих.Очаквай всеки момент.Успех!

# 9
  • Мнения: 1 243
Очаквай всеки момент,при мен падна през ноща и на следващия ден родих.Леко раждане  Peace



# 10
  • Мнения: 5 140
Родих точно една седмица след като ми падна слузестата запушалка.
Успех и леко раждане, ако му е дошло времето.  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 067
Моята падна след вагинален преглед за разкритие... Родих след няколко часа, ама при мен така или иначе родилните ми контракции бяха започнали.

Чувала съм, че раждането е до няколко дни след падането...

Леко раждане!!!

# 12
  • Мнения: 1 382
Падна и родих след 2 дни, но преди това обиколих цял Плевен пеша и малко с тролей Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 723
И моята бавно изпадаше - и двата пъти  Peace
Желая ти леко и безпроблемно раждане  Peace

# 14
  • Мнения: 231
Моята тапа падна лека полека, в четвъртак бях с един см. разкритие и в събота бях със 6 см разкритие, но по спешност ми се наложи секцио  Cry, но при всеки е различно.
Леко раждане.

Общи условия

Активация на акаунт