Кога започнаха дребните да спят по 1 път през деня?

  • 1 447
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 952
На обед , предполагам .....
Ние  започваме май....от няколко дена е така ....

# 1
  • Мнения: 254
Моят син започна в общи линии като навърши годинката....спи по обед веднъж и това е за деня.

# 2
  • Мнения: 999
И Мими като навърши годинка започна да спи по веднъж на ден. Преди това спеше по 2пъти по 40мин., а сега веднъж за по 2-3часа. Така и аз си дремвам с нея.   smile3524

# 3
  • Мнения: 27 524
Моето след годинка се отказа от сутрешния сън, обаче пък спи до 11 и 30 сутрин  Grinning

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моето след годинка се отказа от сутрешния сън, обаче пък спи до 11 и 30 сутрин  Grinning
И се е отказал от сутрешния сън, а:-)
 Моето дете като стана на година аз му промених режима да спи само на обяд.Свикна за 4 дни.Иначе заспиваше към 18ч. за 1,5ч. и след това брояхме звездите.

# 5
  • София
  • Мнения: 557
Някъде месец след годинката. Заспиваше към 11.30 сутринта до към 13.00 и после не спеше или най-много да дремне 1/2 час-до вечерта пощуряваше. И просто реших да изместя това спане за след като обядва.

# 6
  • Мнения: X
След годинката и ние:)))

# 7
  • Мнения: 1 455
Като стана на годинка някъде тогава започна да спи по веднъж.Така като я гледам дъщеря ми обаче,ще е по-късно,защото сега е почти на 11месеца ,а спи по три пъти Laughing

# 8
  • Мнения: 5 140
Някъде след година и 2 месеца.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
Около годинката започна да спи по вднъж на ден, но прехода беше кошмарен не знае спи ли и се, крива до безобразие беше, спеше около 11 сутрин по около 40 мин и следобяда около 15 час пак за 40 мин. като мина на едно спане минимум по 2 часа спеше.

# 10
  • Мнения: 7 723
И двете ми деца започнаха да спят по веднъж на ден около годинката  Peace

# 11
  • Мнения: 1 382
От скоро, откакто навърши годинка, но сутрин спи до 11.30 Simple Smile

# 12
  • Мнения: 702
Малко преди да навърши годинка

# 13
оф и аз чакам този момент

# 14
  • Мнения: 5 026
Ние май сега сме в такъв период.

Общи условия

Активация на акаунт