Guinot?

  • 19 885
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 063
Кой какво е ползвал и от кои продукти е доволен на Guinot?

# 1
  • Мнения: 208
Аз съм ползвала Ексфолираща и абсорбираща маска - Gommasque, ексфолиращ гел с плодови киселини Gommage Biologique и кремчето за блясък - Creme Baeute Neueve. Доволна съм и от 3-те, но не съм особено впечатлена - има по-евтини продукти със  същата ефективност. Ще ми се обаче да им пробвам продуктите за тяло.

# 2
  • Мнения: 1 063
Видях положителният ефект на тази козметика върху кожата на лицето на моя приятелка - жената е над 50 г., но откакто ползва Guinot, не й дават тези години, действително, кожата й стана като на 32-35 г. И така провокира ме този нагледен факт.
Но събирам отзиви, всяко мнение ми е важно.

# 3
  • Мнения: 208
Приятелката ти  явно е ползвала сериите за по-зряла кожа. На мен още ми е рано и както виждаш ползвала съм все неща за по-младежка кожа, склонна към омазняване. Аз също съм доволна, но не и впечатлена.

# 4
  • Мнения: 1 063
Приятелката ти  явно е ползвала сериите за по-зряла кожа. На мен още ми е рано и както виждаш ползвала съм все неща за по-младежка кожа, склонна към омазняване. Аз също съм доволна, но не и впечатлена.
Разбира се че ще ползва за зряла! Ти пък. Питането ми е за кой какво е ползвал и така, аз си имам за себе си впечатления  от примера, който дадох - въпреки, че всичко е много субективно, но кожата ти да изглежда като на 30 г. пък ти да си на 50 г. това не се среща често при козметиката, т.е. не стават чудеса с всяка козметика. Та от там си направих изводи за Guinot. И ще се повторя - всичко е субективно.
Питането ми е за хидратиращи продукти, за млада кожа. И не само - отзиви, кой какво е ползвал и т.н.
Това, че теб не са те впечатлили продуктите на Guinot го разбрах.

Последна редакция: вт, 16 яну 2007, 13:40 от Ив

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Аз съм доволна от GUINOT във всяко едно отношение. Моята козметичка ходи всяка година във Франция - канят я представителите за България лично - и е винаги в крак с най-новите им продукти. Та тя работи само с тяхна козметика и от нея съм си взимала разни неща - всичко е било супер. От продуктите за лице до грижата за тялото. Аз последно пробвах един крем Матизон понеже кожата ми е комбинирана и съм много впечатлена. А също и слънцезащитните продукти са им много добри. Така че мисля, че няма да сгрешиш ако ги пробваш!

# 6
  • Мнения: 1 063
soff, имат тестери, нали? Би ли ме ориентирала за цената на споменатия от теб крем? Информативно, разбира се.
Всъщност сега разглеждам сайта им, познавам козметиката като име, но досега винаги е оставала извън полезрението ми. И понеже вчера ми дадоха тестери на крем и маска на Dior, преди да започна покупки реших да се осведомя и за Guinot.   

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Матизон крема, който пробвах последно е към 100,00лв., но той се води от по-високият клас продукти на Guinot и е от последните им каталози. Преди това ползвах един в тубичка за комбинирана и мазна кожа и беше към 45,00лв. Имат много хубави лосион и мляко с розова вода също са перфектни  Peace
А понеже спомена и Диор аз за Коледа получих подарък крем HYDRACTION на Диор за нормална към комбинирана кожа + серум + тоалетно мляко от същата серия. Е, не мога да не кажа, че Диор са по-висок клас от GUINOT, но тук вече играе роля цената. Зависи какви пари си си приготвила за бяла козметика!  Hug

# 8
  • Мнения: 1 063
Благодаря ти! Сега тествам точно тази серия HYDRACTION на Диор. Даже снощи погледнах (в плика), че имам и серум, освен маската и крема (към тях и още един тестер за крем на Диор превантивна грижа първи бръчки - Capture R 60/80). Крема на Dior и той е към 130 лв., който сега тествам. До сега ползвах на Dior крем Energy- Move - енергизиращ, вода за дегримиране - почистваща и серум. Нямах представа за цените на Guinot.
За сега правя само проучвания, ще видим, но ми бе много полезна soff, както разбира се и мнението на Jaime, на която също благодаря!

# 9
Аз от скоро ползвам Гино и съм много доволна. Примерно преди ми се налагаше всеки ден да поставям пудра или фон дьо тен заради разширени пори, сега ползвам само крема за комбинирана и мазна кожа ( от около 45 лв.). Много съм доволна. И козметичката ми работи само с тях. Според мен са добри.

# 10
  • Мнения: 1 005
ползвам дневен хидратиращ крем на Гино от 2 години и половина и съм много доволна, редувам го с един друг, но най- доволна съм от крема против тъмните кръгове - много ми харесва. Пробвала съм и продуктите им за тяло-много са хубави, но са скъпички

# 11
  • Мнения: 1 063
Така. Ред е да споделя все пак опитите си с Guinot. С нормална към смесена кожа съм и чувствителна, да уточня.

Hydrazone крем за дехидратирана кожа - получих леки обриви по скулите и зачервявания по челото.
Matizone матиращ крем - нищо особено.
Longue Vie Yeux - регенериращ лифтинг крем за околоочния контур, ами реших за себе си, че е за по- зряла кожа и тествах много малко, допадна ми, но смятам, че ми е рано.

Доволна останах от:
- Creme Pur Equilibre - крем за смесен тип кожа, свива порите, и след него съм без фон дьо тен, но внимание, този ефект (без фдт) може би е за не много широки пори.
 - от същата серия маската Gommasque, ексфолираща и регулираща с двойно действие.


И понеже в горните си мнения съм споменала за Dior -  HYDRACTION  не ми допадна. Както и този Capture R 60/80, за който мога да кажа също - нищо особено е като крем.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 553
От продуктите за тяло Guinot не съм доволна .Миналото лято си направих процедури за тяло в  козметичен центьр с продукти на  Guinot . Нямаше никакьв ефект, а прцедурите си бяха доста скьпички.

# 13
  • Мнения: 1 063
Mаската Gommasque - след трето ползване, не ми харесва, защото е доста груба за кожата ми, освен това аз нямам проблеми с омазняване, а след употребата й, забелязах нещо такова и я спрях веднага.
За сега съм доволна само от крема, за който споменах.

# 14
  • Мнения: 13 512
Аз съм ползвала 10 минутната маска за очи- нищо особено-не намалява подпухналостта/в крайна сметка изчезна от самосебе си/.

Общи условия

Активация на акаунт