стриптийз аеробика

  • 2 138
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
в няколко теми вече става въпрос за стриптийз аеробика, а аз не знам какво е това Embarassed моля разкажете малко повече

# 1
  • Мнения: 2 386
 Shocked не знам какво е,но искам да гледам  Joy Joy

# 2
  • Мнения: 1 813
Аз бих поиграла малко  Flutter
 Joy

# 3
  • Мнения: 321
Ето едно линкле http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
тези с Кармен Електра ги водят такива.

# 4
  • Мнения: 2 386
Ето едно линкле http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/
тези с Кармен Електра ги водят такива.

Аз ли полудявам или тук няма Кармен Електра.... Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 1 626
Има! Хубаво гледай  Grinning

# 6
  • Мнения: 1 146
Аааа, гледала съм го това с Кармен Електра. Много е на мода в Америка  Grinning

# 7
  • Мнения: 463
пък аз мислех, че има някъде часове по стриптийз аеробика и си викам: ооо, само за мен Sunglasses

# 8
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Хехехе, ами на Кармен Електра я имам на компютъра и е много хубава. И много натоварва. Пусти мързел  Mr. Green

# 9
# 10
  • Мнения: 6 871
А можете ли да ми кажете какво точно представлява това с Кармен Електра, за да знам дали да го тегля?

# 11
Миии
мен лично ме радва, много е приятно, незнам дали се свалят килограми, но вдъхва самочувствие ако не друго, а и има много изкусителни движения
говоря поне за aerobic streptease
искам да си намеря целите танци, ама нейсе :///

# 12
  • Мнения: X
Не мога да го сваля, дори не мога да го отворя това филмче, нито от офиса, нито от вкъщи. Моля ви, помогнете, и азискам да тренирам  Rolling Eyes

# 13
  • :)
  • Мнения: 337
Аз първо помислих, че това са някакви уроци. Нещо имам проблем с отварянето, изглежда не правя нещо както трябва newsm78

# 14
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Имам два диска с това чудо!Зарежда с енергия от всякъде въпреки,че не мога да ги издържа целите/около час е единия/.И един съвет от мен-когато започнете да я практикувате гледайте мъжо да не е наблизо-иначе отиде ви гимнастиката........ Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт