Bakterii v urinata-ot bubreci ?

  • 2 179
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
v4era otkriha bakterii v urinata na moiat sin ,1g..3 meseca,be6e bolen ot niakukuv gaden virus i se uslojni biahme na injekcii a sega e na antibiotik prez ustata.kazaha ni 4e ima bakterii ot bubrecite,tova stra6no li e ot kakvo moje da se e polu4ilo i kak se lekuva niakoi znae li,,molia vi pomognete mi.kazaha 4e moje da e ot pi6kata ako ne ia zabelvam vseki den,no neznam...

# 1
  • Мнения: 40
Моето дете беше с бактерии и възпалени бъбреци,самоче е момиченце. Лежахме в Пирогов и там и направиха какви ли не изследвания но така и не се разбра каква е причината. Излекуваха я с антибиотици(и всеки ден се киснехме в леген със смрадлика) след което 2месеца пи други хапчета. Досега е добре.

# 2
  • Мнения: 330
И моята дъщеричка имаше бъбречна бактерия, но само че през лятото като се върнахме от морето. Вземаха и кръв,урина и стерилна урина и изследванията показваха наличие на бъбречна бактерия. Не се установи от какво е причинена инфекцията -  преди нея детето имаше стомашно разстройство, придружено с висока температура. Растройството
беше отминало ,а температурата вместо да се понижава стана още по-висока и така-бъбречна бактерия. Пихме антибиотик -  Зинат. Лекарката казваше,че сме направо за отделение, но ни се размина с антибиотика. От тогава да чукна на дърво не сме имали проблем. Сомо като си спомня, какъв кошмар беше тази инфекция...
Дано оздравеете скоро. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт