Моля за вашето мнение

  • 707
  • 5
  •   1
Отговори
Здарвейте момичета,
Искам да споделя с вас моята история и да чуя и вашето мнение, защото съм много объркана.
Имам едно детенце, скоро трябваше да ни се роди и второ, но за съжаление го изгубихме.
Темата я пускам провокирана от темата на Маргарет.
Какво се случи при мен. Бременоста ми се развиваше нормално. Всичко с бебчето беше наред, ходех на прегледи на всеки 2 седмици за да съм спокойна. Изследвания(ПКК и стандартна урина) обаче ми правиха в началото на бременоста и след това чак когато аз си поисках – в деня преди да се случи нещастието. Естествено в ПКК се видяха лошите стойности на левкоцити и лимфоцити и ме приеха в болница, но вече беше късно. За съжаление нямах болки или неразположение, които да ми покажат, че нещо не е наред.
Една седмица преди това ми правиха микробиологично изследване, за резултата се чух с лекарката по телефона и тя ми каза, че всичко е ок, има някаква кандида, но не е нищо сериозно. Каза ми да си взема гино дактарин и да си слагам глобулите. След 3те глобули вече нямах течение, но на следващият ден ми изтекоха водите...
Вече незнам какво да си мисля, дали закъсняхме с лечението на тази кандида или аз съм с непоносимост към тези лекарства. Притеснението ми идва от факта, че първото ми дете се роди 2 месеца преди термин отново след лечение с вагинални таблетки и последвало изтичане на водите.

# 1
  • Мнения: 507
Здравей,
Съжелявам за това което си преживяла  Cry   Cry   Cry
Аз също се лекувах вагинално от бактерия, по време на бременноста, и ми изписаха Гино-паверил, който бил подходящ за бременни, слагах го през ден. Получих контакции и го спрях веднага.
Моя приятелка роди и двете си деца преждевременно, заради такова лечение. Първото в 6-тия месец, и не можаха да го спасят, а второто в 7-мия - което за сега е добре.
Каза ли са и, че има непоносимост към такива лекартсва явно, но не било сигурно  #2gunfire
Жалкото е, че лошо вече е на лице и думите са излишни  Cry

# 2
Ех..., значи има и други като мен.
А аз си мислех, че е случайно съвпадение. Явно и аз имам непоносимост към вагиналните таблетки. Дано да намеря лекар, който да обърне внимание на това, защото като споделя за тези ми притеснения ми казват, че не е от таблетките.
А има ли друг начин за лечение на тези гъбички?

# 3
Момичета, има ли някоя от вас, която е лекувала гъбички по време на бременост с хомеопатия и добър ли е бил резултата. Мисля си за алтернативен начин на лечение, защото вече не ми се рискува с гино дактарин(макар, че може и да не е това проблема).

# 4
  • Мнения: 1 612
Съжалявам за загубата ти!
Имам 2 приятелки, които имаха проблеми с гъбички по време на бременността и са се лекували с вагинални глобули, но при тях не е имало такъв ефект.

# 5
  • Мнения: 231
Съжалявам за това, което ти се е случило. Чувала съм за лечение на гъбички с медни продукти. Не съм запозната в детайли, но можеш да се поинтересуваш. Мисля, че лечението трае по-дълго, но няма странични ефекти Hug

Общи условия

Активация на акаунт