Личните лекари правели цитонамазка???

  • 984
  • 10
  •   1
Отговори
Четохте ли темата на Грушенка- Цитонамазка спешно? Бре, бре, бреееее  .....какво ли не измисля здравната каса! Е това трябва да си прeдставям Simple Smile –личен лекар, без специалност гинекология  да взема цитонамазка. Тази лекарка даже нямала и магаре. Божееее. И магарета трябвало да купуват май личните лекар!   Simple Smile

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Мда, то е смешно, ама днес бях избесняла.
В стаята седят още две сестри, няма перде или параван, нон стоп се чука на вратата и баби си подават здравните книжки, а аз със свалени гащи и разчекната.  Mr. Green

Освен стола, нали трябва и тоя гадния уред, стъкла, шпатула,а  не тампон с памук накрая. Нямам думи.

# 2
И  ти въпреки всичко си отишла да ти правят цитонамзка при личната лекарка! Виж какво, и други ти го писаха в твоята тема, но и аз ще ти го напиша – смени си личната лекарка! Намираш друга, отиваш при новата  или новия и казваш , че не искаш повече да си при старата и толкова. Новата си попълва формулярите и толкова. Повече работа нямаш при тази, която ти правила цитонамазка!

# 3
  • Мнения: 5 026
Божеее,кой гений измисли тази поредна глупост  #Cussing out

# 4
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 915
Ами не е толкова странно. Взаимствано е от другаде със сигурност.
Аз живея в Исландия и тук цитонамазката се прави от личния лекар също. Не е толкова голяма философия. Друг е въпросът дали е подходящо за българските условия в момента.

Последна редакция: ср, 17 яну 2007, 13:55 от Червената Кралица

# 5
  • Мнения: 1 802
Аз писах и в другата тема, но ще напиша и тук. И на мен личния ми лекар ми е правил цитонамазка. Останах в недоумение като каза че той ще я направи...но се съгласих. Но той има специално оборудван кабинет за тази цел. Не мога да кажа че е съвсем бездарен, справи се добре, нищо не усетих  Simple Smile Държа да отбележа, че не е специалист-генеколог.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 443
Ами че това не е новина,момичета,от една година моята има магаре,само че като гледам,не й влиза май в употреба-на него си държат папки с картони на пациенти  Joy Ми да не съм луда да се оставя в ръцете на педиатър,аз и без друго съм толкова претенциозна,пък що се отнася до това деликатно място там-съвсем  Naughty Аз съм на мнение-всяка жаба да си знае гьола!Вярно е,че имат общи познания по медицина,ама чак пък цитонамазка,това не е шега работа  Stop Ми че те утре може да им сложат един зъболекарски стол и да ни кажат да си правим и пломбите при тях.Айде,нема нужда  Crossing Arms

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 186
АМи не бих се навила сякаш  Thinking Друго си е специалист да те бърника  Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 1 409
АМи не бих се навила сякаш  Thinking Друго си е специалист да те бърника  Crossing Arms
Аз също,просто някак си не мога да си го представя.Направо ме разбихте с тази тема  #Crazy

# 9
  • Мнения: 583
е, честно това вече си е луда работа Shocked! но сигурно лекарите не са виновни-някой умник ще да го е измислил да не влезе здравната каса в преразход. сигурно ще раждаме при тях в скоро време-независимо дали е унг, очен или ортопед. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 724
 Shocked то при гинеколог си е достатъчно неприятен и болезнен прегледа, та да се оставя на GP... прекаляват вече с тези измишльотини  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт