Новият "Ментов носорог" на бул.Бъкстон

  • 1 738
  • 21
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Снощи ходихме с Влади и не ми хареса (а и на него)  newsm78
НА хубаво място е, може да се паркира по тротоара, обаче:
- в кафенето се пуши и беше много задимено, а пушеха само 2 майки, дали нямат добра вентилация  Rolling Eyes; децата търчат вътре- вън, м/у стаята за игра и кафенето и като цяло и при тях става задимено  Naughty;
- имаше само 1 кака за 5-6 деца на различна възраст  Thinking;
- прах по пода и цигарени угарки, докато едната девойка пие кафе и пуши цигарка  Rolling Eyes;
- тоалетната е в кафенето, слиза се по стълбо надолу, няма врата м/у стълбите и кафенето, няма парапет  Shocked
- персоналът е доста неинформиран и дезориентиран  ooooh!, може би още са в процес на настаняване Rolling Eyes
Абе, явно не е нашият клуб това  Naughty
Старият Носорог беше вече под всякаква критика- захабени, изпочупени и мръсни играчки, нервни собственички  Naughty, дано тоази да е по-добър!
Може би е за по-големи дечица, незнам  ooooh!
като цяло съм разочарована

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
Къде е новият клуб? Защото аз съм ходила в един, ако ме питаш къде е не знам, но мисълта ми е, че и там беше същата работа, особено с ВЦ-то. За това питам аз!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
На бул.Бъкстон е , с/у сервиза на Хонда, горе-долу, незнам кой номер

# 3
Моето мнение е, че няма много добри децки клубове, където спокойно да си оставиш детето да играе. Незнам дали аз съм много претенциозна, но все има по нещо - или е малко помещението и не достатъчно обезопасено, или каките не обръщат никакво внимание на децата.....  оставят ги да се занимават сами..а по-малките имат нужда от повче внимание, не могат да се справят сами а искат и те да опитат как е на пързалките........ Sad

# 4
  • Мнения: 3 479
В стария Ментов носорог е същото. Най-много ме подразни пушенето в частта за родители. Децата влизат и излизат и пушекът влиза в детската част, да не говорим пък как се умирисахме. Освен майките пушеха и двама-трима от перосала.  Sick Вентилация никаква нямаше. Повече там - не!

# 5
  • София
  • Мнения: 7 242
Тези от ХЕИ-то къде дремят. Нали уж е абсолютно забранено да се пуши в детските клубове.

# 6
  • Мнения: 6 206
Тези от ХЕИ-то къде дремят. Нали уж е абсолютно забранено да се пуши в детските клубове.
Почти никой, да не кажа никой клуб, не е регистриран в ХЕИ.
За предишния ми център ходих, разпитвах в ХЕИ, казаха ми не подлежите на регистрация при нас.
Онзи ден отивам да се регистрирам за новия за храните и ей така профилактично реших пак да питам, отговорът беше "подлежите на регистрация като детско заведение, как да не подлежите".
Така че и те самите май не са много наясно.

# 7
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Sad   Отдавна спрях да търся детски клуб,в който е забранено да се пуши.Навсякъде ми обясняваха,че помещението било отделено и ...бла-бла,димът си влиза при децата.

# 8
  • София
  • Мнения: 847
Sad   Отдавна спрях да търся детски клуб,в който е забранено да се пуши.Навсякъде ми обясняваха,че помещението било отделено и ...бла-бла,димът си влиза при децата.

Не се пуши в Патетата, Двете Феи и клуб Бъни - със сигурност.
А в Ментов носорог срещу Южния парк от известно време готвят аламинути на долния етаж и тази миризма, прибавена към цигарения дим, те напоява с уникален аромат на долна кръчма...

# 9
  • Мнения: 2 220
Първият детски клуб, който посетих, беше на Каспър в Пловдив. Останах очарована и нямаше нито едно нещо, което да не ми харесва, от обстановката, през отношението, до почерпката. Като ви чета, явно са рядкост такива и това го прави още по-ценен за мен!

П.С. това не е реклама, нито четкане  Wink

# 10
  • Мнения: 6 206
Първият детски клуб, който посетих, беше на Каспър в Пловдив. Останах очарована и нямаше нито едно нещо, което да не ми харесва, от обстановката, през отношението, до почерпката. Като ви чета, явно са рядкост такива и това го прави още по-ценен за мен!

П.С. това не е реклама, нито четкане  Wink
Атмосферата при малките деца си я правите вие майките.
Колкото е моя заслугата за доброто прекарване, два пъти повече ваша.
Е, това вече беше четка. Laughing

# 11
  • Мнения: 2 220

Атмосферата при малките деца си я правите вие майките.
Колкото е моя заслугата за доброто прекарване, два пъти повече ваша.
Е, това вече беше четка. Laughing

 Flutter Едва ли... Ами че аз 2 часа забравям, че имам деца... Момичетата много бързо им влизат в тона и си играят с дечицата както на тях им харесва (на децата, де). А за количеството и разнообразие на играчки няма да говоря. Аз бих могла да се забавлявам цял ден, а какво остава за хлапетата.  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 9 990
В Двете феи се пуши, много моля... Naughty
В Ментовият носорог от 2 години не съм стъпила, с изключение на 2 рождени дни, по покана и нямаше как да откажа.Причина-пушенето, но да е една цигара-две-да преглътнеш.В лошо време там влизат явно и каки и батковци, търсейки къде просто да се заврат за по кафе.Та, преди години, когато възроптах и намерих кусури, чак собственичката се обади да се защитава как било измислица това и нищо от написаното не било вярно...как да е... ooooh! Whistling

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
В Двете феи се пуши, много моля... Naughty
Верно ли?
Досега не ми се е случвало да видя някой да пуши вътре в клуба ("Двете феи") newsm78
То няма лошо да се пуши, ама по-добре да е обзоначено някъде (в рекламните брошурки например),че в конкретния клуб се пуши в къта за родители, защото аз останах неприятно изненадана от това като отидохме в "носорог"-а, но пък за някои майки това сигурно е предимство при избора на клуб за децата им newsm78

# 14
  • Мнения: 9 990
4 пъти съм ходила във Феите и 2 на  рождени дни там  сме били поканени.Абсолютно винаги имаше някой със запалена цигара.Съпругът ми е пушач и излиза пред вратата да пуши на такива места, за 1 минута нищо няма да му стане.Останалите-не процедират така.Пепелници си има на масите сложени, така че-това си е пряка покана да запалиш, мен ако питаш...

Общи условия

Активация на акаунт