Възможно ли е да има имплантация и въпреки това М да дойде?

  • 1 285
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета.

С мъжът ми правиме опити 3-ти месец и смятам, че този месец имаше имплантация - не мога по друг начин до си обясня болките, които имах между 7-10 ден след овулацията. Та въпросът ми е следният: ако е имало имплантация и М ми дойде нормално на датата това какво е - аборт?
И още нещо - случвало ли се е на някоя да има болки и тежест в гърдите, който в последствие да изчезнат и все пак бременност да има?
Днес си направих тест - отрицателен е, а до датата на М остават 3 дни.
Много съм изнервена и ако не е този форум да чета не знам какво бих правила... ние сме в чужбина и контактите ни са доста ограничени.

Благодаря ви предварително и успех  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 820
По принцип е възможно да се случи това което описваш. Дължи се на проблем при оплождането или някакъв генетичен дефект на ембриона. Бремеността се прекъсва на много ранен етап. Относно болките които описваш ми се струва, че не могат да бъдат показател дали е имало имплантиране или не. На толкова ранен етап уринните тестове на са надеждни и единствения начин да провериш теорията си е да направиш кръвен тест. Успех и дано наистина не ти дойде.

# 2
  • Мнения: 9 063
Дидка ти е казала всичко съществено, аз само ще допълня, че ти е излишно да си пълниш главата с мисли за аборт и защо аджеба ти е дошло по-рано...няма смисъл. Болките ти не мисля че имат връзка с евентуално имплантиране.
Рано е да си мислиш че имате проблем, продължавайте с опитите и се опитвай да не се настройваш прекалено емоционално и да приемаш тежко всяко едно идване на мензиса...така ще ти е по-леко и психически ще се чувстваш свободна Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 35 817
По нищо неможе да разбереш дали е имало имплантация.
Според мен не се заблуждавай. Болките ти може да са и от киста или нещо което няма нищо общо със зачеването.
Най-сигурният начин да се разбере толкова рано е като мериш БТ.
Ако тя продължава да е висока /повече от 16 дни/- може и да е станало зачеване.
В случая ти дори незнаеш дали си имала овулация.
Зная колко много ни се иска да е станало и си измисляме какви ли не причини - но падне ли БТ и дойде ли М. няма начин да има бременност.
По-болки в гърдите,кръста,корема и т.н неможе да си мислиш, че е станало - това го има и при липсата на бременност.
Съжалявам ако съм убила надеждата ти но мисля че е по-добре истината, отколкото заблудата .

ПП. Не визирам  кръвният тест,   прогестерона и УЗ, защото говоря за методите, които могат да се използват  в домашни условия.

# 4
  • Мнения: 4 555
И още нещо - случвало ли се е на някоя да има болки и тежест в гърдите, който в последствие да изчезнат и все пак бременност да има?
Мисля, че имаше такъв случай във форума тези дни, но не съм сигурна и не знам кое точно беше момичето, така че не мога да говоря със сигурност.
Но всички признаци за бременност се появяват след закъснение. Всякакви усещания, болки, гадене и т.н. и преди това е прекалено рано да си правиш каквито и да е изводи.
Още повече, че най-ранните признаци на бременност от рода на болезнени и напрегнати гърди, са също и признак на предстояща М, така че и по това не можеш да съдиш.
Ако не можеш да изчакаш трите дни, които ти остават до М, иди да си направиш кръвен тест.
Но не се тормози и не се настройвай предварително (ох, знам колко е трудно).
Успех!

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Но не се тормози и не се настройвай предварително (ох, знам колко е трудно).
Вярно е че е трудно да се чака, ама пък човек като се навива много и после много боли.
Успех.   bouquet

# 6
Момичета, дойде ми  Cry Толкова ме е яд, че не знам какво да правя. И овулацията я хванахме навреме, и доста се потрудихме, и всичко правиме както трябва и нищо! Кой знае защо си бях втълпила, че до 3 месеца няма начин да не стане... да ама не! Знам, че понякога правенето отнема години и че моите 3 месеца са нищо и все пак се надявах... В момента да забременееш ми се струва толконва невероятно, че направо се чудя как при някои жени става случайно...

Успех на всички в това толкова трудно начинание и благодаря за отчивчивостта!  Hug

Малко ми поолекна  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 209
Vasilia, не дей да се отчайваш само. Не е невероятно нито при теб нито при всички останали момичета. Сигурна съм, че в най-скоро време ще се похвалиш с две чертички. Аз лично съм го изпитала на гърба си и знам, че в крайна сметка резултатите винаги са добри....

Успех момичета...

Общи условия

Активация на акаунт