Да се похвалим и ние

  • 362
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 181
Е хайде дойде и нашия ред да отпразнуваме годинка кърмене  Heart Eyes
Много ви благодаря момичета за всички съвети, които сте ми дали и за безценната ви подкрепа Hug
Ако не бяхте вие със сигурност нямаше да удържа фронта досега  bouquet
След 2-ия , 3-ия месец кърменето стана за мен най-лесното и прекрасно нещо на света.
Надявам се още дълго време да сме сред вас. Praynig
Няма по-велико нещо от това да видя доволната муцка на сина си след като се е насукал Laughing

# 1
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Ние сме вече на 1год. и 1месец и продължаваме да се кърмим. Мислех като навърши малкото ми мишле 1г. да я отбия, но нямам сили. Това наистина е един прекрасен и интимен момент между нас. Май ще я кърмя повече Joy

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Поздравления! Flutter
Пожелавам ви поне още една година! newsm10

# 3
  • Мнения: 566
Поздравления

# 4
  • Мнения: 4 181
Благодаря ви момичета Hug
Бу, чакам си медала Mr. Green

# 5
  • Мнения: 3 760
Поздравления!!!!!  Heart Eyes

Бу, а за  мен медал?  Crossing Arms

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 824
Е, как без медали? Клеопатра, обещах! Казана дума - планина повдига!

медал за особени постижения (впрочем, носен до момента само от Зъхи, тя и повечето тук знаем защо  Laughing)

За Мъни, която е толкова запалена бездруго, че медал хич не й требе, също няма да бъде забравена!

(златна лента за кърмене над годинка)

# 7
  • Мнения: 5 026
Поздравления! Живот и здраве другия месец и аз ще влеза в отбора на кърмещите 1 година!

# 8
  • Мнения: 2 897
Браво,момичета!Много се радвам за вас  bouquet

# 9
  • Мнения: 422
Браво на вас! Grinning
Успешно кърмене още мнооого време ви пожелавам!  bouquet
И аз да се присъединя, направихме една година кърмене вчера Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 313
Поздравления  bouquet Дано и ние стигнем  кърмаческия ви стаж Laughing

# 11
  • Мнения: 4 181
Е, как без медали? Клеопатра, обещах! Казана дума - планина повдига!

медал за особени постижения (впрочем, носен до момента само от Зъхи, тя и повечето тук знаем защо  Laughing)

За Мъни, която е толкова запалена бездруго, че медал хич не й требе, също няма да бъде забравена!

(златна лента за кърмене над годинка)
Бу, благодарско за медала  bouquet Напоследък и на мен ми се струва, че имам особени постижения задето кърмя, защото малкия ми скъсва нервичките.
Не желае да седи при никой друг освен при мен  и евентуално при баща си. И в тоалетната ходи с мен, ако не го кърмех с огрооомно удоволствие бих го метнала на някоя баба за няколко дни, ама ще трябва да почакам май Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт