Я да си премерим циците сега !!!

  • 47 916
  • 456
  •   1
Отговори

Анкета

С най-големи Цици е :

  • Мнения: 812
Хайде момичета извадете сантиметрите и да видим дали Цомбето ще е номер 1.Именно нейния ник ме подбуди да пусна тази тема  Laughing Аз няма да участвам в класацията защото ....''Бог взел от едни и дал на други" ..... така че очаквам вашите мерки и по особенно на Цомба Гърдева ! Grinning Grinning Grinning Laughing

# 1
  • Мнения: 658
Само да попитам - меркитев какво положение на циците - в отпуснато или в сутиенно? newsm78Щот в отпуснатоооо..... трябва май дължината да се мери Wink

# 2
  • Мнения: 812
Регламента е в естествено положение,че моите сутиени са с големи подплънки  Embarassed  Laughing

# 3
  • Мнения: 5 622
Само да попитам - меркитев какво положение на циците - в отпуснато или в сутиенно? newsm78Щот в отпуснатоооо..... трябва май дължината да се мери Wink

 rotfImao

За дължината- друга тема  rotfImbo

# 4
  • Мнения: 812
Е добре де,кой кот има да мери  Laughing   hahaha hahaha hahaha hahahaщом смятате че дължината е по голяма  Sick

# 5
  • Мнения: 337
Ей, страшни сте може да го заболи човек корема от смях от вас  Joy

Аз по скоро съм за класацията нула-нула-хич след кърменето  Whistling направо се изпариха  Crazy

# 6
  • Мнения: 812
Ей, страшни сте може да го заболи човек корема от смях от вас  Joy

Аз по скоро съм за класацията нула-нула-хич след кърменето  Whistling направо се изпариха  Crazy
Sick

# 7
  • Мнения: 185
И аз след две кърмения съм #Puppy dogнито на дължина,нито на широ4ина има нещо,добре 4е няма и дълбо4ина JoyМога да се вклю4а само с обиколка на зърната #Crazy

# 8
  • Мнения: 2 936
май няма желаещи за тази тема  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 1 813
Аз участвам 0.0 см  Joy  Joy  Joy

# 10
  • Мнения: 10 758
Хайде момичета извадете сантиметрите и да видим дали Цомбето ще е номер 1.Именно нейния ник ме подбуди да пусна тази тема  Laughing Аз няма да участвам в класацията защото ....''Бог взел от едни и дал на други" ..... така че очаквам вашите мерки и по особенно на Цомба Гърдева ! Grinning Grinning Grinning Laughing
Ма аз и в темата на Карчева си казах, че Пипи67 ме води.За кво па са ти изпотребвали точно мойте мерки?
След малко кат се премерим щи кажа Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2 196
Снимки да се прилагат ли и ако да, обектите на конкурса облечени или съблечени да са? Joy
 
Само да попитам - меркитев какво положение на циците - в отпуснато или в сутиенно? newsm78Щот в отпуснатоооо..... трябва май дължината да се мери Wink
  rotfImbo rotfImao

# 12
  • Мнения: 10 758
106.
малко е, ама кво да се прави, тва е положението след две раждания.

# 13
  • Мнения: 9 063
Малиии, обърнахте го на Клюкарник Mr. Green

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
За дължината от долу (от под циците ) ли или от горе да мерим? Че има разлика! А обиколка на цица в увиснало състояние трябва ли? Mr. Green

За протокола 97.

Общи условия

Активация на акаунт