Хрема, причинена от хормоните на бременността!

  • 1 264
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте, бременна съм в 15 г.с. preggo preggo и имам хрема , причинена от хормоните на бременността. доста странно звучи, нали. лекарят ми каза, че ще става все по-зле. от два месеца носът ми е запушен, а и започвам да кашлям. някой от вас дали не е имал същия проблем, за да даде съвет. благодаря preggo

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Моят нос беше запушен през втората половина на бременността, но нямах хрема. Лек така и не открих, в един момент свикнах с това. Когато родих, мина.

# 2
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
И моят нос бее запушен постоянно,но нямах хрема,ползвах разни капки,но ефектът беше временен.Всичко е на хормонална основа и ще премине след раждането.

# 3
  • София
  • Мнения: 903
Аз също имах хрема през почти през цялата бременност. Но не съм кашляла и хремата беше слаба. Обикновено имах секрети сутрин и след това нещата се оправяха. Незнам дали е било заради хормоните не бременността, но и сега в момента съм така - дойде ли по-студено време и пак започват сутрешните секрети в носа.

А на теб кой лекар ти каза, че това са хормони - личния или гинеколога? А и кашлицата май е по-притеснителна, защото все пак може да се получи я бронхит, я нещо подобно. Защо не отидеш и при някой друг лекар за независимо мнение?

# 4
  • София
  • Мнения: 22
и мен ме притеснява именно кашлицата, защото може да се стигне до усложнения като отлепване на плацентата например. не съм сигурна къде да отида за второ мнение - дали в някоя частна клиника или... имам ли право да отида при джи пи-то за направление, след като гинеколога вече мие дал едно за УНГ. затова исках да споделите вашите мнения. благодаря. аз съм от люлин, но не ми се ходи в медива - нещо не ми допада особено. ако някой знае някой добър УНГ. днес се чувствам доста по-добре от вчера, но може да е временно.

Общи условия

Активация на акаунт