Chipolino Grand Comfort или Chicco Happy Snack

  • 1 056
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 039
Имам една дилема,моля да ми помогнете Praynig!
Двоумя се между столче от типа на Чиполино Гранд Комфорт и Чико Хепи Снак,бихте ли ме посъветвали кой вариант да избера?Чиполиното е с повече екстри,но пък Чикото ми харесва много като дизайн  Crazy  newsm78 Предварително ви благодаря   bouquet  bouquet  bouquet!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 142
Аз съм за Чикото.

# 2
  • Мнения: 2 214
Имам Чиполино страхотно е, макар че нямам опит с Чикото аз съм за чиполино Laughing

# 3
  • Габрово
  • Мнения: 336
Имам Чиполиното и съм доволна от него. Избора ти зависи от това, дали ти са необходими екстрите. На мен ми е много удобно, че стола става и за ниската и за високата маса.

# 4
  • Мнения: 551
Chicco  Happy snack   newsm51 smile3525

# 5
  • Мнения: 3 457
по-добре най-евтиното на марка ,отколкото най-скъпото наааааа......,аз съм с хепи снак и съм страшно доволна,това ми е втората покупка ,която си заслужава парите след количката Peace

# 6
# 7
  • Мнения: 2 039
Чико Хепи Снак преобладава и тук,и в моето сърце Blush Heart Eyes Единственото ми колебание е в това,че не може да му се регулира височината  Thinking

# 8
  • Мнения: 2 197
Определено Чиполино-то. По няколко причини:
1. Има колелца, което е супер удобно (поне при нас, защото нямаме много място и местим непрекъснато стола напред-назад, отделно детето като е вътре обожава да го търкаляме със столчето)
2. Регулирането на височината е супер удобно, можеш да го наместиш на различни маси.
3. Горната табла се сваля и се почиства лесно.
4. Не съм 100 % сигурна, но мисля, че материята е гумирана, което е супер удобно за почистване.

Единственото преимущество на Чико-то е, че е по-леко. Но при столче на колелца това определено не е важно.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 688
Определено Чиполино-то. По няколко причини:
1. Има колелца, което е супер удобно (поне при нас, защото нямаме много място и местим непрекъснато стола напред-назад, отделно детето като е вътре обожава да го търкаляме със столчето)
2. Регулирането на височината е супер удобно, можеш да го наместиш на различни маси.
3. Горната табла се сваля и се почиства лесно.
4. Не съм 100 % сигурна, но мисля, че материята е гумирана, което е супер удобно за почистване.

Единственото преимущество на Чико-то е, че е по-леко. Но при столче на колелца това определено не е важно.
заставам твърдо зад този пост.
Много харесвам модела на Чико,когато ние копувахме столче имаше този с хипопотама,който е страшно сладък,но въпреки това предпочетох да взема това което ще ми върши повече работа.Сега местя стола без проблем,заради колелцата,сменям височината според това къде ще храня мъника.Втората табла я ползваме за игра с пластелин и като я махна масичката отдолу е чиста и детето започва да яде:)
И все пак избора си е твой!

# 10
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Определено Чиполино!
Това продавам в момента, ако те интересува пиши на лични
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156693.0

# 11
  • София
  • Мнения: 11 692
Макар да съм фен на Чико,столчето ми е Чиполино Гранд Комфорт.Ами доволна съм от екстрите,по-специално от колелцата на столчето.Може да се мести навсякъде.Другите екстри вече са ти ги изброили,не са без значение.
Аз също много се чудих между двата модела,но не съжалявам за избора си!Имам столчето от 1 година и не е мръднало.
Но все пак изборът е твой!Успех!

# 12
  • Мнения: 3 457
за този с хипопотама съм чакала 3 месеца,но го дочаках Mr. Green

# 13
  • Мнения: 301
Ние сме с Чико Хепи Снак и давам своя глас Peace
Все пак е Чико и е на страхотна цена!!!

# 14
  • Мнения: 2 323
И аз съм за Чиполиното, защото е по-практичен с екстрите, които има. Ползвам ги много - колелцата - местя го в другата стая, когато чистя, супер улеснение е. Височината на седалката - когато я храня аз я свалям малко, за да ми е на височината на моя стол, когато сама се храни с нас на масата е на най-високото, понякого го свалям съвсем до долу и махам масичката - сяда си самичка и нещо си прави...Заспивала е в стола няколко пъти - тогава съм сваляля облегалката до легналото положение. Естествено, това са единични случаи и стола не е предназначен за това, но все пак да споделя.
Когато избирах и на мен много ми хареса Хепи снака, същата цена, супер дизайн, Чиковски все пак, Чиполиното ми изглеждаше много дървен до Чикото,но...сега изобщо не съжалявам. Здрав, практичен, а новия модел даже е с коланчета през раменцата!
Ако можеш да си позволиш повече пари за стол - има същия модел на Кам и Нео нато. Но на мен не ми се даваха 100лв. отгоре зе стол. Успех в пазаруването.

Общи условия

Активация на акаунт