Помощ!!! Цистит :((

  • 1 775
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 89
Здравейте!! Скоро намерих форума и за няколко дни реазбрах доста неща. Много ми е полезен.  Wink Имам обаче един проблем и ще съм ви много благодарна ако можете да помогнете. Лятото от морето хванах гъбички. Ходих по лекари разни изписаха ми Clotrimazol....няколко пъти. обаче о6те докато си слагах глобулите и изведнъж преди около 2 месеца ми се появи цистит. Ей така от нищо. Не бях излизала няколко дни, а и винаги си ходя с бодита и се обличам. Няма начин да е било от настинка. Както и да е, отидох на уролог и ми изписа Нолицин и Неоренал. Мина ми, но.....след около 3 седмици пак се появи без болки, но често ходех до тоалетна. Пих 4ай от хвощ и мина. Сега скоро пак се появи честото ходене до тоалетна и аз съответно на гинеколог пак за да видя дали не е от гъбичките нещо. Оказа се че нямам гъбички и лекарят ми предписа пак Нолицин. Вече 8 ден го пия, но все така ми се пишка често. Чудя се какво да правя. Да ходя ли пак на уролог или да изчакам? Да си правя ли някакви изследвания или не? А мойе ли предният път да не съм се излекувала напълно и затова да ми се появява сега пак? Моля помогнете!!!  Cry  Sad

# 1
  • Мнения: 984
ще ти кажа една рецепта, която я знам от Лечител, изпробвала съм я и е доста ефективна, а и на който съм я казала винаги са били доволни. Взимаш една бира и я слагаш да заври, след това една връзка магданоз и 2 с.л. мед, ври около 5-10 мин. Всичко това го изпиваш на три пъти през деня, ако е в самото начало минава за един ден. аз лично два пъти съм си възпалявала цистита от комбинация кола+кафе, дано да ти е от полза

# 2
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Имала съм няколко пъти цистит,доста неприятно.
Като лекарство,единственното, което ми помогна беше"Ципрофлоксицин"

# 3
  • Мнения: 741
Аз съм с хроничен цистит и периодично си взимам Цистон или Неуренал.Това са билкови таблетки,на мен ми помагат.Пробвай

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Имала съм няколко пъти цистит,доста неприятно.
Като лекарство,единственното, което ми помогна беше"Ципрофлоксицин"


И аз само с ЦИПРОФЛОКСАЦИН се оправям!

# 5
  • София
  • Мнения: 89
Благодаря ви много! Това Нолицин било Ципрофлоксацин само че доста по-пречистен. Вече антибиотик неискам да погледна Sad А днес май съм по добре. Стискайте палци да не се повтори. Ако се повтори ще пробвам с бирата. Имам някакви спомени че предният път пих доста бира и ми мина доста по бързо.Мерси пак много   Simple Smile

# 6
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На морето, лятото лепнах цистит. И то сигурно от водата, защото до тогава не знаех какво е това. Цяла нощ умирах от болка, бях вир-вода в студена пот и на сутринта в аптеката. Тогава пиг Ципрофлоксацин.
А иначе сега 1-2 пъти ми се случи, но щом усетя съвсем в началото симптомите и пия един чай.
Та него ти го препоръчвам - билков, взимам го от аптека Вербена. Адресът е: "Виктор Юго" № 5.

http://verbena-m.com/index.php?item_id=19

# 7
  • Мнения: 1 448
И аз се оправям с Ципрофлоксацин, билка или чай - Мечо грозде и вода, вода, вода, вода до откат! Най-добре отиди си пусни една урина може да изхвърляш песъчинки  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 89
Всичко ми иде да пробвам и чай и билки и всичко само да не е антибиотик, но трябва наистина да си пусна урина, защото се притеснявам от песъчинки  Confused

# 9
  • Мнения: 23
Здравейте, два пъти съм имала подобен проблем..., който реших с Ципрофлоксацин. Многото течности са задължителни. Чудя се дали обаче при цистит не се променя картината при бактериите в урината... едно изследване не би било никак, ама никак излишно. Тогава ще се намери и най-правилното лекарство, нали. Е, успех!!!

# 10
Една съфорумка ми предложи да пробвам с чай от царевична свила,заместввайки водата през деня,наистина има ефект.Използвам възможността и да и благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт