откаzвали ли сте дете и колко време 4акахте след това ........?

  • 966
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
наложи се да откажеме детенzе /теzи мисли ме сасипват/а сега се питам кога сте ни се обадиат.
нямаме никакви претенzии вав враzка с проиzхода на детенzето и ми биаха каzали 4е сте ни предложат много барzо дете.така и стана,но.............................това не бесе насето моми4енце.
от тогажа минаха 4м и нисто.
все се питам zасто откасахме детенцето,но не се полу4и ниамасе го 4увството а неzная дали след време стесе да доиде не ми се искасе да експерементирам все пак е детенzе а и сапругат ми бесе категори4ен 4е това  не е насето моми4енzе.
имаме си осиножено мом4енzе но от прьв поглед zнаех 4е е моето мом4енzеъа сега  не се полу4и zасто Cry
и сега 4акам и се тормоzя докога и аz не zнаиа ,дали при4ината е тоzи откаz или е нормално?

# 1
Tara 1, напълно те разбирам как се чувстваш. Аз преживях същото, само че причината за отказа да пристъпя към осиновяване беше свързан с рискове относно здравето и психическото развитие на детенцето,.....което толкова много ми се искаше да взема  у дома още същия ден.  Cry
Не се самообвинявай, може би наистина не сте подходящото семейство за момиченцето и то в скоро време ще намери своя дом и семейство.
Що се отнася до чакането след отказа: няма обективна причина да чакате по-дълго, затова защото веднъж сте отклонили предложение на Съвета по осиновявания. Това, че "отказа" ви връща на "края на опашката на чакащите" е мит. НО все пак, всеки Съвет си има своя "култура" и начин на действие в подобни ситуации. До този извод стигнах, четейки различните истории на момичетата от форума. Мисля, че фактът на непретенциозност относно произхода ще допринесе за по-бързата развръзка! Желая ви го от сърце и стискам палци! Hug

Общи условия

Активация на акаунт