Към майките ползващи Pampers- каква е тази игра?

  • 870
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 359
Моля споделете каква е тази игра на Pampers с някакви карти...

и...предварително простете, ако не тук е мястото на питанката ми  Blush /може би в клюкарник е мястото й/

# 1
  • Мнения: 2 197
Значи в магазините или в родилния дом ти дават една карта на Памперс, която съдържа талон, на който се лепят мечета и плик за изпращане. Самите мечета са на опаковките Памперс (само от пелените учавстват). Съответно на различните опаковки има различен брой мечета. Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.

# 2
  • Мнения: 371
Не съм разбрала досега някой да е получил играчка....

# 3
  • Мнения: 5 026
Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.
Играчките са за 6,12 или 18 мечета. А наградите се получавали в едномесечен срок-звънях им онзи ден и питах къде ми е играчката.

# 4
  • Мнения: 359
boto,  много благодаря за инфото   bouquet

leoni - аз пък чух от спечелили за играта  Crazy

# 5
  • Мнения: 2 897
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 026
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms

Те играчките пак са на Фишер Прайз, но да се надяваме, че няма да се издънят сега. Какво се е случило предИ?

# 7
  • Мнения: 446
И аз пратих средата на декември и още нищо не съм получила./А може би в пощите си го присвояват Shocked

# 8
  • Мнения: 2 897
Спрях да се интересувам от играчките след последната им издънка с тези на Фишърпрайз Crossing Arms

Те играчките пак са на Фишер Прайз, но да се надяваме, че няма да се издънят сега. Какво се е случило предИ?

Ту ги имаше,ту ги нямаше...по едно време ги бяха заменили с някакви ключодържатели на Чико...такива работи Crazy

# 9
  • Мнения: 2 019
Играчките са за 6, 9 или 12 залепени мечета. Играчките като вид ги има в картата. Но мисля, че самите играчки вече са изчерпани, защото аз си изпратих писмото в средата на декември, а играчка няма.
Играчките са за 6,12 или 18 мечета. А наградите се получавали в едномесечен срок-звънях им онзи ден и питах къде ми е играчката.
аз изпратих точно преди месец,но няма играчка Crossing Arms

# 10
  • в стаята
  • Мнения: 469
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144816.0
Разгледай тази тема.

# 11
  • Мнения: 2 159
вече карти щяло да се раздават само в родилните домове Sad

# 12
  • Мнения: 82
Аз тъкмо събрах 6 мечета и се канех да ги изпратя,но като гледам май няма смисъл... Cryщом вие до сега не сте получили нищо , аз пък за какво да се надявам?!

# 13
  • София
  • Мнения: 737
Е, срокът на промоцията все пак е обявен чак до 30 декември 2007 г. , така че опитай все пак. Пълнътъ информация може да намериш на сайта на производителите:
http://www.pgbalkans.com/bu/pampers_reg.asp
Късмет!

Общи условия

Активация на акаунт