Избор на лекар в Тина Киркова

  • 27 622
  • 71
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14
Здравейте,
Аз засега съм се ориентирала да раждам в Тина Киркова, но не мога да реша дали да бъде с избор на лекар и не. Аз не познавам нито лекар, нито някой от персонала на болницата. Можете ли да ми препоръчате лекар (или екип), на който мога да се доверя. Всички знаем, че има случаи, в които се заплаща, но не се получава адекватната услуга. Точно от това искам да се предпазя.

# 1
  • Мнения: 3 695
И аз бях като теб и бях пуснала същата тема. Сега вече мога отговоря: Д-р Ковачева !!! Родих миналия месец при нея и съм много доволна от отношението и професионализма й, не само по време на раждането, но и през останалите дни, които бях в болницата.  Hug
Дори и да не избереш леркар, мисля че повечето там си разбират от работата.
Успех ти желая и леко раждане.   bouquet

# 2
На 23 декември и аз родих там.Не си бях избирала екип,като теб много се замислях,но накрая реших да се доверя на случайните лекари,които ще са на смяна.Запознах се само с главната акушерка Тони Димитрова,много мила жена,дори името на лекарката която ме израждаше не си спомням Embarassed,но всичко мина повече от добре.Ако пак някой ден раждам-пак ще е там,без избор на екип,мисля че всички са специалисти и не случайно са там.
Успех и много целувки!

# 3
  • Мнения: 439
Аз също родих там и доста се чудех за избор на лекар newsm78.Хванаха ме болките и с мъжа ми отидохме през ноща.Приехаме и всички бяха мниго внимателни.Тъх като родих в 9часа изпратих единия екип и посрещнах другия.Мога да кажа само хубави думи.Страхотни професионалисти и хора които работят с желание.Ако има следващ път пак ще е там и по същия начин.Като си избереш д-р и екип,тези които са на смяна се чувстват пренебрегнати и се държат доста дръпнато-поне така съм чувала.
Желя ти да родиш лесно,здраво и хубаво бебче  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 107
Каквото и да решиш стискам ти палци за леко раждане. Аз раждах там с избор на лекар и съм много доволна и не съм много съгласна, че когато си платиш останалите, които са на смяна се държат пренебрежително. Всички бяха много мили с мен, от приемния кабинет до акушерката, която ме изписваше.

# 5
  • Мнения: 7 414
 И аз бях с избран лекар д-р Ковачева!Постъпих в патологията на Тина Киркова 2 дни преди да родя.Понеже се предполагаше,че ще раждам при горепосочената д-р Ковачева бях под постоянен контрол от нейната страна(даже и по телефона през нощта,когато тя не беше в болницата).Грижише се много добре за мен!И караше всички от персонала да го правят!
  Обаче към края на 2-рия ден(имах по-бавна родова дейност) оказа се,че Ковачева е възпрепятствана да изчака раждането ми,по сериозни семейни причини(?!)Стават и такива неща!И ме предаде в ръцете на дежурния екип на д-р Хъртарски и акушерката Оля Михова.Родих с тяхната помощ без упойка(не я исках),без епизиотомия( помолих да не ми я правят без да се налага много),в пресъствие на таткото.
   Благодарение на акушерката имам само едно леко цепване на перинеума,нищо друго!А очакваше се да имам безброй разкъсвания по шийката на матката,заради забавеното разкритие и някой други причини.Преди изгонване на бебето,тя доста дълго ми прави нещо,като масаж-опъване на тъканите долу.И ето резултата!Нямаше друга родилка покрай мен в болницата,която да е била толкова добре след раждането!
   Не съм плащала на болницата за избора на екип,логично е!Но съм много доволна от свършената работа на дежурните!Можеш да им запомниш имената.

# 6
  • Мнения: 244
Родих там на 28.12.2006г. чрез секцио, с избор на лекар- д-р Динчо Георгиев, препоръчвам го горещо, както и анестезиолог- д-р Игов

# 7
  • Мнения: 718
Др.Божидар Ташков !!Родих със секцио при нето и съм повече от много доволна....

# 8
  • Мнения: 424
а искам да ви питам, мога ли да се запиша в Тина Киркова при някой, който да ми следи бременността и после да раждам при него  newsm78

# 9
  • Мнения: 831
Аз отидох в "Тина Киркова" без никакви уговорки с никого. Попаднах на добра акушерка, благодарение на която имам само 1 шев (при първото раждане имах 28...) Тя се казва Нели, имам и трелефоните а името на доктора така и не разбрах...
 Ако ще раждаш нормално според мен е напълно безмислено да плащаш предварително на лекар!!! След като родиш, веднага може маъът ти да те види и да донесе нещо за почерпка на екипа, както направи моя Wink
 Запознах се с едно мамче, което е платило 500 лева точно в тази болница за точно определен доктор, който докато дошъл след обаждането и, тя родила....така че прецени сама!
Но пак казвам при нормално раждане лекар не е необходим, освен за зашиването, ако имаш разкъсване!
Иначе Игов бил страхотен анестезиолог Wink, слава Богу не ми се наожи да го ползвам.
Леко раждане!
а искам да ви питам, мога ли да се запиша в Тина Киркова при някой, който да ми следи бременността и после да раждам при него  newsm78
Може, разбира се! Но не знам кой точно да ти препоръчам.....от Ташков бяха много доволни, но както казах не съм имала уговорки, следиха ме на друго място.

# 10
  • Мнения: 2 159
..... Всички знаем, че има случаи, в които се заплаща, но не се получава адекватната услуга. Точно от това искам да се предпазя.
точно това се случи при мен, вече не знам дали като човек си плаща не е по-зле, гледат те само като клиент, а не пациент Close

# 11
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Бях секцио по лекарско предписание. Оперира ме Д-р Григорова.Добри отзиви съм чувала за Д-р Ташков. Имам познати при него раждали.Иначе според мен са добри специалисти, но ако си с нормално раждане не мога да ти кажа как е.

# 12
  • Мнения: 592
Аз родих на 27.12 секцио с избор на лекар Д-р Цветан Ослеков.Страшно съм доволна от него ,всеки ден идваше да ме види ,да ми смени превръзката,въобще страхотен е.

# 13
  • Мнения: 2 897
Др.Божидар Ташков !!Родих със секцио при нето и съм повече от много доволна....

Аз също Peace
А анестезиологът д-р Игов е наистина много добър Peace

# 14
  • Мнения: 3 447
Др.Божидар Ташков !!Родих със секцио при нето и съм повече от много доволна....

Аз също Peace
А анестезиологът д-р Игов е наистина много добър Peace
И аз, но с анестезиолог д-р Кирова. Ташков е страхотен, горещо го препоръчвам за секцио.

Общи условия

Активация на акаунт