Развалиха ли козметиката на Chicco или аз полудях?

  • 502
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 324
Здравейте маменца! Искам да попитам тези, които ползват козметика на Chicco - да сте забелязали, че от 2-3 месеца шампоанчетата нещо не миришат newsm78??? Говоря за обикновената серия, а не тази за атопична кожа. Аз, откакто се е родил бебо, ползвам само тях по препоръка от форума и наистина миризмата след баня беше божествена. Сега обаче, вече 3-ти път купувам същия шампоан за коса и тяло и нищо, все едно съм го къпала с обикновен сапун  Sick Ако ще е така май не си струва 10-тте лв  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 1 881
Аз ползвам тази марка, даже преди 10 - на дни купих шампоанче за лесно разресване, мирише си страхтно, типичната чистичка и свежа миризма:)

Не съм чувала да има ментета, но все пак купувам от аптеки напоследък!

# 2
  • Мнения: 1 111
   Аз ползвам единствено и само козметика на Чико и честно казано не съм забелязала нещо по-различно в последно време.Редовно купувам техни продукти, единствено дето кърпичките им са по-мокри, но не считам това за минус.На мен още в началото ми направи впечатление, че шампоанът не мирише така силно като останалите неща, но не съм го считала за проблем.А ментета се съмнявам да има.

Общи условия

Активация на акаунт