Св. Валентин

  • 13 796
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Здравейте, сладури нека да дадем идейте си за подараци на вашите любими хора
newsm51, как и дали украсявяте за празника и т.н.  Може да е малко рано, но нека да се подготвим! 

# 1
  • :)
  • Мнения: 337
Привет! Миналата година зму подарих  парфюм, за този Св. Валентин още нямам идеи. Ще следя темата Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 211
много се радвам , че подхванахте тази моя любима тема:)та аз имам няколко варианта:
1. вечеря в някой изискан ресторант ( но още не знам кои, очаквам предложения) и
2. торта вав формата на сърце:)и романтична вечеря

# 3
  • Варна
  • Мнения: 472
аз подарявам по нещо шоколадово - шоколадови сърчица, миналата година имаше специално за празника бонбониера на Линд със сърчица. Тази година ще се огледам за нещо подобно  newsm78

# 4
  • Мнения: 92
Аз мисля да му подаря часовник , но още е рано и може да си променя решението.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 176
е, не може да мине празника без нещо червено, във формата на сърце...изтъркано е, но на мен ми харесват плюшките за Св.Валентин Rolling Eyes smile3535

# 6
  • Мнения: 5 622
Гледам вече магазините са се подготвили на тема Св. Валентин. Въпреки, че празникът е католически, ми е много любим  Wink Миналата година бяхме в един хотел, със страхотна оферта за вечерта + нощувка и шампанско и бонбони в стаята, тази година ще видим какво ще правим, за сега още не сме измислили нищо конкретно  newsm78

Подаръци не си правим(може някакви дребни, по-скоро символични като за този ден), за сметка на това гледаме да се забавляваме някъде подобаващо, заедно   Heart Eyes Peace

# 7
  • Мнения: 41
Радвам се че ви хареса темата. Аз имам две идеи за мънички подараци.
1: С глина, която е самосъхнеща я правим във формата на сърце и до като е мика можем да напишем послание и със спрей го боядисваме в червено.
2: Аз го направих събрах наши снимки и ги оформих като клипче с музика на movie maker - стана интересно..

# 8
  • Мнения: 41
забравих да кажа това с тортата е супер. На рождинния ми ден ми подари торта с нашата снимка .... голяма изненада. Ето и едно сайтче: www.manisto.com

# 9
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не съм мислила за тази година,но ще е нещо семпло. Wink

# 10
  • София
  • Мнения: 3 787
Миналата година му подарих ръкавици от естествена кожа.Той се облича официално и много държи на аксесоарите от този сорт-шалове,ръкавици,портмонета и подобни.Тази година още не съм решила,но ще е пак аксесоар най-вероятно Thinking
Иначе,картичката е задължителна,и романтичната вечеря LaughingАко има и кой да гледа дечко,ще е идеално Laughing

# 11
  • Мнения: 560
Аз съм на работа на 14-ти тук>>>http://www.tsarskoselo.com//и не само на 14-ти,просто тук си работя/.
Та мисля да изпрося от шефката да пусне мезонета за една вечер.Ще поканя любимия на свещи,шампанско,рум-сървиз и жартиери.

# 12
  • NY
  • Мнения: 209
ето една идея и от мен

връчвате му една кутия, пълна със сгънати лисчета
на всяко едно от тях сте написали разни неща заради които го обичате.....смешни, сериозни,секси , вие си знаете....

и после да тегли от "томболата"   и да се радва на късмета си newsm68 newsm44 newsm51

# 13
  • София
  • Мнения: 211
а това за кутията е много интересно:)а каква да е кутията?аз си мисля в кутия от бонбони може под всеки бонбон да се сложи и той като си взима бонбон да си изтегля Simple Smile

# 14
  • Мнения: 3 050
Давате страхотни идеи   bouquet-и сайта е много хубав, но аз не съм от София...
За сега си мисля да взема голям плюшен заек с малко зайче в него Laughing , картичка с дълго послание че той много обича да ги чете Wink и може би чаша с рисунки на любовна тема(гледам винаги да има и нещо полезно).
А колко би струвала торта във формата на сърце или пък тази с наша снимка, че аз нямам много информация, а доста съм го обмисляла и този вариант за годишнината ни. Накрая обаче се отказах, тъй като не знаех колко би струвало и дали " Неделя" би направила такава торта по специални изисквания Flutter

Общи условия

Активация на акаунт