Крем против целулит

  • 94 225
  • 310
  •   1
Отговори
  • Мнения: 812
Момичета ,кажете как се борите с целулита.Какви кремове сте използвали,от кои сте доволни ,от кои не!Много искам да се итърва от целулита,но незнам с какво да се мажа,кажете ми нещо ефикасно! Wink

# 1
  • Мнения: 252
Останах много доволна от антицелулитния на Суис формула.Също така си търках бедрата и дупето с утайка от кафе-много помага, тъй като кофеина е и основна съставка в антицелулитните продукти.Успех в борбата Peace

# 2
  • Мнения: 812
Това за кафето не го знаех,колко време трябва да се търкаш с утайката от кафе?

# 3
  • Мнения: 2 936
Лореал  Peace и не е много скъп...
от Виши не съм доволна  Naughty

# 4
  • Мнения: X
Нади, има такава тема - наскоро беше пускана , казва се " за богатият ми опит с антицелулитните кремове" ама не ми работи търсачката Thinking Виж тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=157033.0 
и тук е обещаната тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=155370.0
 Hug

# 5
  • Мнения: 252
Това за кафето не го знаех,колко време трябва да се търкаш с утайката от кафе?
По време на душа, преди да излезеш се натъркваш с утайката.Кожата трябва да почервее, отмиваш само с вода, подсушаваш и нанасяш антицелулетен крем(гел).

# 6
  • Мнения: 1 596
Аз съм страшно доволна от Дева- СЛим ефект. достъпен е като цена, бях чувала хубави мнения за него и макар и скептично настроена си го взех.След 1 месец има видими резултати, целулита ми почти го няма,а кожата е мекичка.С изпозлването на крема  правя и няколко упражнения за бедра и дупе и пия много вода.Не смятам че само с кремче можем да се избавим от целулита

# 7
  • София
  • Мнения: 6 768
Аз съм ползвала доста, мисля че съм най-доволна от Лиерак, но пък е скъп - 50лв е. Дева-та за цената си също е добра, както и този на Дав е водораслите. Зависи в какъв ценови диапазон търсиш. Но от целулита се отървах нашълно след 10 антицелулитни масажа последвани с 6 процедури целутрон, свали по 4см на бедра и 6!!! на ханша, за талията не съм запомнила колко. Мисля и сега след 1 месец да направя същото - масажи, последвани от целутрон.

# 8
  • Мнения: X
Аз съм страшно доволна от Дева- СЛим ефект. достъпен е като цена, бях чувала хубави мнения за него и макар и скептично настроена си го взех.След 1 месец има видими резултати, целулита ми почти го няма,а кожата е мекичка.С изпозлването на крема  правя и няколко упражнения за бедра и дупе и пия много вода.Не смятам че само с кремче можем да се избавим от целулита
Аз също си купих такъв вчера - малко по- различен е от предния им антицелулитен - мирише по - приятни и е с леко  по - кремообразна структура, за тази цена  мисля, че е доста добър!
Имам склонност към образуваенан целулит по корема и тъй като съм слабичка е много грозно. На Дав също е добър крема - интензивния, за около 10 тина лева.
Сега искам да си купя и масажна ролка и да почне едно мацане... Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм ползвала доста, мисля че съм най-доволна от Лиерак, но пък е скъп - 50лв е. Дева-та за цената си също е добра, както и този на Дав е водораслите. Зависи в какъв ценови диапазон търсиш. Но от целулита се отървах нашълно след 10 антицелулитни масажа последвани с 6 процедури целутрон, свали по 4см на бедра и 6!!! на ханша, за талията не съм запомнила колко. Мисля и сега след 1 месец да направя същото - масажи, последвани от целутрон.
Къде ходиш на антицелулитни процедури и какви са цените? Praynig

# 10
  • Мнения: 812
Благодаря ви момичета,ще пробвам и аз с Дева Wink

# 11
  • Мнения: 6 958
И моят е на Дева. Аз също се застъпвам с добри отзиви за него   bouquet

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвала съм различни, но единствения който дава видим и при това адски бърз резултат е крема на ДАВ!

# 13
  • Мнения: 812
Последно Дева или Дав?

# 14
  • Мнения: 750
Дав! За няколко дни ползване съм приятно изненадана!/ За протокола- 6 дни/

Общи условия

Активация на акаунт