Почетната 13-та позиция за ФОРУМА!

  • 1 277
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
С радост  искам ви съобщя, че - www.bg-mamma.com - Форум BG-Mamma.com  е на 13-та позиция в класацията ТОП 100 на Тухо.bg!

http://www.tyxo.bg/top100/

# 1
  • Мнения: 3 091
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!

# 2
  • Мнения: 15 619
Аз да попитам. newsm78
Какво значи "уникални"?

# 3
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
А сайтът бг-мамма е на 35-то място Grinning
Но другарката ламя е много права...

# 4
  • Мнения: 107
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!



Мисля си, че от тази позиция сме "по-ефективни" за Цветито и Даринката...

# 5
  • Варна
  • Мнения: 917
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!

Споделете как беше форума в началото и кое ви е карало да го чувствате по-спокоен?

# 6
  • Мнения: 3 091
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!



Мисля си, че от тази позиция сме "по-ефективни" за Цветито и Даринката...

Изобщо не съм съгласна с теб. Ефективността, що се отнася до благотворителност, няма нищо общо с броя регистрирани потребители. Също безценната информация тук се предоставя от определен и малък брой будни потребители, а не от всички. Много я ползват, малко са тези, които оценяват какво е направено!
ПИше се много по-активно в т.нар. петъчни теми, отколкото в проблемните, там където се търси помощ.
Luminary - не мога да ти отговоря изчерпателно. НАпример случайни набези от анонимни потребители, пускане на "фалшиви" теми, блокиране на сървъра със спам и чат и пр. бяха много редки случаи.

# 7
  • Мнения: 1 111
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!
  Не се и съмнявам.
  Ще става все по-зле, все повече и повече хора имат достъп до Интернет, за съжаление доста от тях с ниска култура, и интернет и всякаква.Но....прогресът не може да бъде спрян!По-горните също.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 917
Бравос!

макар че, според мен когато беше по-малко известен, форумът бе по-спокойно и приятно място!



Мисля си, че от тази позиция сме "по-ефективни" за Цветито и Даринката...

Изобщо не съм съгласна с теб. Ефективността, що се отнася до благотворителност, няма нищо общо с броя регистрирани потребители. Също безценната информация тук се предоставя от определен и малък брой будни потребители, а не от всички. Много я ползват, малко са тези, които оценяват какво е направено!
ПИше се много по-активно в т.нар. петъчни теми, отколкото в проблемните, там където се търси помощ.
Luminary - не мога да ти отговоря изчерпателно. НАпример случайни набези от анонимни потребители, пускане на "фалшиви" теми, блокиране на сървъра със спам и чат и пр. бяха много редки случаи.

Извинявам се за офф-а. Попитах как е бил форума преди, защото предполагам с по-малко потребители сте били по-сплотени. Но ми направи и друго впечетление, което бих искала да споделя. Доста "стари" съфорумки пускат меко казано "безумни" теми, без конкретно съдържание и идея и много се учудвах в началото какъв е смисала и как тези теми за отрицателно време се пълнят с още по безмислени отговори и то все от съфорумки с над 500 мнения (т.е ветерани). Предполагам че това е някакъв вид комуникация между хора, които се познават, но за мен лично са безмислени. Не искам да обиждам никой, затова няма да давам пример с конкретна тема. Мисля че такива може да срещнете много в "Клюкарник" основно. 
От друга страна повечето "стари" съфорумки вече са с поотраснали деца и трудно могат да се срещнат в подфорумите за съвети за майките, бременност или трудно забременяване...Тоест, илиза че безценните съвети ги дават новите попълнения, подкрепят и съчувстват. Някак си забелязвам и разделението на "стари" и "нови", но предполагам че това е нормално все пак, във всяка компания може да се забележи и са нормални човешки взаимотношения.

# 9
  • Мнения: 1 685
Форума е на 12 позиция.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Поздравления! Hug
Не знам какво е било преди години, но за един месец зарязах форума и сега заварвам доста безумни теми.  Mr. Green
Според мен, няма нищо лошо в това да си почешеш езика в някое безумство, но да си мериш циците (вж. Красива мама - мерят се цици, устни, зъби, далак и пр.) или да си пипаш новопридобитото кокиче... Не смея да погледна в Кулинарния форум - дали стои още рецептата за торта-пенис?  Joy Joy Joy
П.П.Шапка ви свалям, драга Лиске. Много сте права за... уважението в семейството.

# 11
  • София
  • Мнения: 900
Luminary, благодаря ти - почти трябва да те цитирам  Peace

Радвам се за форума и за жалост славата винаги е съпътствана с наличие на голям брой фенове.

Мами, опитвам се да не приемам нещата лично,
но след някои изказвания се чувствам меко казано странно  Thinking
Аз съм компютърен инвалид,
ама все си мисля, че може да си създадете ветерански клуб с "фейс" контрол.
И тъй като съм активен ентусиаст новак,
малко е неприятно да ме смята някой за досадница или навлек  newsm78

Включих се с истински проблем и имах щастието да "срещна" страхотни мили и мъдри мами!  Hug Благодаря им сърдечно!!!   bouquet
Постепенно ме завладя приятната емоция да се чувствам полезна,
а и да се полигавя от време на време.

Дано не съм обезпокоила нечие спокойствие, но и така да е - ще го преживея  Wink

Честито за форума - това е оценка за невидимия труд на специални хора!!!
  bouquet

# 12
  • Мнения: 391
...безценната информация тук ..... Много я ползват, малко са тези, които оценяват какво е направено!
[/quote]

Напротив.Мисля ,че много мами са благодарни и оценяват това ,което е направено. За това влизат в сайта. Никога няма да забравя с каква благодарност четях статиите ,предоставени от Бу,Vivi и Pandora ,както и техните становища .Тогава все още влизах като гост. И по цяла нощ не спях ,защото хранех бебето и имах толкова много въпроси.И за щастие  намирах отговори ,което ме правеше поне малко по -уверена.  

# 13
  • Мнения: 6 206
И аз се възхищавам на старите пушки, които имат време и енергия да пишат в Бъдещи и настоящи, захранванията и кърменето. Браво направо. Аз нямам тези нерви, даже съм забравила много неща за захранването, срам, срам...
Сега като се наредим за номер две на опашката, с ентусиазъм ще откриваме наново информацията. Някой с желание да ми прави компания?

# 14
  • Мнения: 27 524
Айде, айде, вие старите кучета какво въздишате по отминали времена... така става, нещата се променят, нови хора и ценни интелекти се присъединяват  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт