Лекарство за отпускане на мускулите ?

  • 14 306
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 623
От известно време нощем ми се схваща
единия прасец и направо ми се реве.
Дали има някакво мазило за отпускане
на мускули ?
Ще съм ви много благодарна, че не се търпи вече  Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 9 826
И аз имам същия проблем Confused,случва ми се рядко,но болката е толкова ужасна,че дори не мога да кажа нищо,когато мъжът ми ме пита какво ми е.Случваше ми се по-често докато бях бременна,не знам дали има някаква причина.Ако някой каже лек за тази болка,ще е много добре.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Казват се крампи, тези схващания.
Веднага стъпалото го обръщате наобратно (пръстите да сочат нагоре, към лицето) и така отпускате схващането. Не знам за никакво мазило, което да се ползва и да облекчава.

И аз ги имам, но моите са от дисковата ми херния. Вижте вашите от какво са...

# 3
  • Мнения: 957
Аз реших този проблем с редовно вземане на магнезий.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 782
Преди доста често ми се случваше. Бях чела някъде, че мястото, в случая прасеца, да се боцка с нещо остро. И понеже ставаше нощем, забивах нокти... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 6 164
Магнезий с/у крампи Peace
Магнерич или магнерот

# 6
  • Мнения: 207
да магнезият е добър и даже може да включиш този калмацин дето го рекламират

# 7
  • Мнения: 1 216
Лекарството за случая е "Магнерот" Струва ок 15 лв за доза около 25-30 дни и е точно за крампи  #2gunfire

# 8
  • Мнения: 656
 Thinking

На мен ми се случваше И когато пиех магнезий....
Не съм забелязала зависимост. Нито знам от какво са. Но най-добре действа наистина да натиснеш с ръка ходилото наопакти, да разтегнеш мускула.
Веднъж ми се случи в една нощ два пъти, като втория път много ме болеше и не успях да натисна ходилото, а може би ме е домързяло и съм разчинала да мине от самосебе си. Наистина мина след около половин, до една минута, но на следващия ден започна да ме боли прасеца през деня и се появи лилав оток при глезена. По-точно нямаше подуване, но се образува лилаво петно. Този прасец ме боли от време на време, допускам от тогавашната случка.
Така че не се мотайте като мен, а опъвайте мускула веднага.

Общи условия

Активация на акаунт