Моля за съвет

  • 638
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 599
Здравейте,

Имам следният проблем : скоро малкия ще има рожден ден ... проблема е че хем искам да събера родата хем и да направя детско парти.Той сега ще става на 3 г. а децата,които ще каним са 5 деца (от 1 до 2.5г.). Дайте предложения за ресторанти или как сте отпразнували вашият рожден ден.

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще трябва да направиш две отделни партита. Възрастните може да поканиш на ресторант или в къщи, а на децата /и майките им/ да организираш съвсем различно забавление. Казвам го от личен опит - направих тази грешка с втория рожден ден на каката. От тогава родата се събира отделно, а приятелчетета - отделно.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Ще трябва да направиш две отделни партита. Възрастните може да поканиш на ресторант или в къщи, а на децата /и майките им/ да организираш съвсем различно забавление. Казвам го от личен опит - направих тази грешка с втория рожден ден на каката. От тогава родата се събира отделно, а приятелчетета - отделно.

Минах по същият път и аз.
Затова сега - децата отделно. Забавляват се чудесно и се получават много хубави рожденни дни.

# 3
  • Мнения: 1 599
Ще трябва да направиш две отделни партита. Възрастните може да поканиш на ресторант или в къщи, а на децата /и майките им/ да организираш съвсем различно забавление. Казвам го от личен опит - направих тази грешка с втория рожден ден на каката. От тогава родата се събира отделно, а приятелчетета - отделно.

Минах по същият път и аз.
Затова сега - децата отделно. Забавляват се чудесно и се получават много хубави рожденни дни.

Е това е много хубаво... но малкия хич не издържа тези събирания по ресторанти .... и събирането в ресторантите с родата ми е аддд.... затова питам някъкси ако може да стане...
А иначе подходящ ресторант за деца... Simple Smile))

# 4
  • Мнения: 772
За децата - по-скоро детски клуб, много добре може да се получи, виж, има доста теми за това; а не може ли тогава родата вкъщи? Успех!

# 5
  • Burgas
  • Мнения: 92
Здравей!  newsm03 Миналият месец моят палавник навърши 2 години. Направих детско парти в къщи, с много балони( летящи, шарени, всякакви), парти-шапки, свирки и всякакви игри и забавления каквито се сетих, а  и каквито ни подариха. Бях поканила 6 деца, около неговата вазраст( наи-малкото беше на 9 месеца, но и то си игра).  smile3501
Съвета ми е да си поканиш деца у дома  и ще видиш, че ще е много по забавно отколкото родата и заведенията. newsm10
Накрая завършихме празненството с фоерверки. Някои от децата малко се пооплашиха, но на всички им харесаха фоерверките върху тортата( тогава никой не е плакал).Така ,че вземи от тези за торта, и си спести външните, за да няма newsm45
Чао, и дано си изкарате хубаво  празненството. newsm08

# 6
  • Мнения: 1 470
   Моят съвет на жена отгледала трима сина е в никакъв случай дете на 2г. не и детски клуб,Мак Доналдс,и тем подобни! baby_neutral baby_neutral baby_neutralТези малки бебчета във чужда обстановка,със някакви чужди лели или каки дърпащи ги да се включват в някакви сложни игри,странно облечените клоуни всяват повече страх у мъничетата от колкото смях,мамите изолирани в някаква далечна пушалня,защото вече са до крайна степен изнервени и не могат да не запалят...писъци...плач...рев...и всичкото това само за 50-60лв без тортата!
   Купон във къщи сред свойте,мама може би за първи път ще разреши тоталният погром,балони,детски песнички-я тази уредба колко е интересна,какво ли имая там?!-Изглежда лошо в първият момент,но определено когато видиш светналите детски очички,когато поднесете тортата,ще разбереш че си е заслужавало. Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
   Но определено раздели бебетата от досадните лели и чичовци,които говорят само за проблемите си,поне в отделни стаи.  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 599
E to v nas shte e super... ama trqbva da pokanq 20 choveka....  + 5-6 deca.... nqma da ima kade da gi sabera... a tova sa nai-nai nai.... blizkite..i trqbva da e na restorant..ne stava v nas... za jalost smile3511 newsm45 smile3511

Общи условия

Активация на акаунт