Яд ме

  • 3 149
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 334
Да се оплача дано ми олекне,че чак ми се реве от яд #Cussing out
На мъжа ми от няколко месеца му пиля,че трябва да купим един артикул/нарочно не споменавам какво/ и днес той ми цъфва с него у дома.Само да спомена,че това което е купил ще го ползвам аз.Не ме попита,а отишъл и го купил.Като го видях изпаднах в ужас. ooooh!
Не стига,че не ми харесва,а и дефекти има ,е побеснях #Cussing out #Cussing outВикам му добре,защо не ме взе с теб поне да си го избера.Мълчи.А,въпросното нещо въобще не е евтино,та да махна с ръка.
На всичкото отгоре и фактура не е взел.
Оплаках се.Пак си ме яд.

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Искал е да те зарадва. Оцени му поне жеста Wink

# 2
  • Мнения: 334
Искал е да те зарадва. Оцени му поне жеста Wink
Е да де,ама се получи обратен ефект.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
Искал е да те изненада, ама не се е получил явно желаният ефект. Не може ли да се замени с друг артикул, още повече и дефекти дава?

# 4
  • Мнения: 334
Искал е да те изненада, ама не се е получил явно желаният ефект. Не може ли да се замени с друг артикул, още повече и дефекти дава?
Ами и аз това се питам,но мъжо не е взел фактура и се съмнявам,че ще ми го подменят.Иначе,категорично няма да го ползвам.

# 5
  • Мнения: 656
 Thinking
Артикул ми взе ума - да не става въпрос за нещо дълго 10-25см, различни обиколки и цветове, с батерии?  Whistling

# 6
  • Мнения: 334
Thinking
Артикул ми взе ума - да не става въпрос за нещо дълго 10-25см, различни обиколки и цветове, с батерии?  Whistling
Joy hahaha Joy hahaha
Разсмя ме,де да беше това.
Става въпрос за /айде издадох се /секция,която хич не е евтина.Не исках да споменавам какво,защото току виж го прочете .

# 7
  • Мнения: 656
 newsm78
А, щом не е това, а някаква си секция - не го приемай толкова навътре. Тъкмо ще имаш почва да му повтаряш "аз нали ти казах..."


Ма верно ли е дал парите без никакъв документ?

# 8
  • Мнения: 334
newsm78
А, щом не е това, а някаква си секция - не го приемай толкова навътре. Тъкмо ще имаш почва да му повтаряш "аз нали ти казах..."


Ма верно ли е дал парите без никакъв документ?
Да,верно и ми се иска да го #2gunfire #2gunfire

# 9
  • Мнения: 239
Арабелка, за яд си е! Особено след като става дума за секцийка, която все на теб ще ти е пред очите, а не става въпрос за "онзи" атрибут, който, честно казано, и аз си помислих, че е Mr. Green
Пробвайте да го смените. Но ако не стане - не се ядосвай, след време няма и да забелязваш. Както са казали хората - времето лекува. В такива ситуации е наистина така.
От опит и аз говоря #2gunfire

# 10
  • Мнения: 1 028
Я погледни на сайта за защита правата на потребителя,скоро четох,че в 3-дневен ли беше,или7-дневен newsm78 срок имаш право да върнеш стоката без да е необходимо да даваш каквито и да е обяснения.

# 11
  • Мнения: 656
 Laughing

Ми освен да почнеш да му натякваш "аз нали ти казах..."

Колкото до самата секция - пробвайте се първо да видите дали можете да се разберете с хората там (то и без да ти го напиша сигурно ще го направиш). Стискам палци!!!
Ако пък не стане, това ще бъде паметник у вас - ще имаш нагледно доказателство защо един мъж винаги трябва да слуша жена си.

# 12
  • Мнения: 334
Я погледни на сайта за защита правата на потребителя,скоро четох,че в 3-дневен ли беше,или7-дневен newsm78 срок имаш право да върнеш стоката без да е необходимо да даваш каквито и да е обяснения.
Аз знам,че в три дневен срок,но с фактура.А за нашата покупка няма фактура.
Чакам го мъжо да се прибере от работа и да ходим да я връщаме,макар че ще ни бъде трудно пак с транспортирането,ама кво да се прави.От акъла му.

# 13
  • Мнения: 3 499
Ох, и аз бих се ядосала.Такава съм си.Като си наумя, че искам точно еди какво си, мразя да ми се купува подобно.Много пъти ми се е случвало, не и от мъжа ми обаче.Що сме толкова дребнави  newsm78

# 14
  • Мнения: 334
Ох, и аз бих се ядосала.Такава съм си.Като си наумя, че искам точно еди какво си, мразя да ми се купува подобно.Много пъти ми се е случвало, не и от мъжа ми обаче.Що сме толкова дребнави  newsm78
Според мен това не е дребнавост.Чисто и просто моят и неговия вкус се разминават.Имам претенции,защото  секцията трябва да може да върже с останалата част от интериора и да ми бъде удобна за ползване.А,да и да няма дефекти Naughty
И държа винаги заедно да избираме толкова важни неща от обзавеждането на дома ни,защото искам да живея в приятна обстановка.
Ако остане тази секция,няма да я ползвам даже няма да му дам да я сложи в стаята.А имахме нужда от нея.

Последна редакция: чт, 18 яну 2007, 13:17 от Арабела

Общи условия

Активация на акаунт